Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
24372 ogledov

Hrvate jezi YouTuber, ki blati njihov največji biser

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PaPajapopi 15:06 08.julij 2022.

    Resnica pač boli ! On je pač povedal to kar je res in kaj si misli o tem. Jaz in mnogokateri smo o tem prepričani že desetletja. Je pa res, da mnogi pridejo samo zaradi imena in so potem zelo razočarani.

  • rd2dmk2 15:43 08.julij 2022.

    splača se pogledat ta video. tud našim turističnim delavcem. in kaj je takega grdega povedal ? ja pišuka burger na reklami visok 10 cm, v resnici pa kolk 3 do 4 cm. ja no. tako se ne gre. glede turistov ...prikaži večv iz križark. ima zelo prav. cel dan delajo zgago, zapravijo pa nič. skoraj nič. saj tud cajta nimajo. in je drago ? ja je ! in je tud povedal da je mal v stranski ulici precej ceneje. torej po domače povedano turbo turizem.

  • jakec1575 22:20 08.julij 2022.

    V dubrovnik sem sel po vojni. Lep cist, prazen. Zal mi je, da nisem sel pred teden pred covidom. Zdaj me ne bo videl. Slabost destinacij, ki so preplavljene je, da so storitve slabe, ker je vedno dovolj novih ovc ...prikaži več za natehnit. Isto ko pariz. Hrvaska se je oblila, preden bi lahko izboljsala svoj odnos. Izjeme izvzete

  • Željko 08:55 09.julij 2022.

    Povedal je tisto kar je res vse kar znajo Hrvati je obiranje turistov ker drugega ne znajo delo jim je diši. Brez morja bi bili po BDP ju na ravni Somalije

  • papak 20:44 08.julij 2022.

    Turisti se mi niti ne smilijo ker sami rinejo tja. Bolj se mi smilijo domačini, ki so tudi žrtve te hude podražitve. Plače jim pa verjetno niso šle nič gor.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.