Svet
210 ogledov

Hrvati se norčujejo iz "slovenskih" čevapčičev

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 14:42 03.marec 2017.

    vladekKdor išče ta najde.V vsaki trgovini, le dobro je treba pogledat.Ga je zelo malo.Le za Mercator ne vem, ker tja ne hodimo.

  • allstarr111 10:15 03.marec 2017.

    Slavonija ne more nafutrat niti pol hrvaške

  • KOJAK 10:25 03.marec 2017.

    Saj v "hrvaškem" Mercatorju je podobno. Sem zadnjič pogledal izvor svinjskega mesa. Izvor je bil Hrvaška, vzrejeno in zaklano pa na Nizozemskem... zato me v tej trgovini tudi vendo manjkrat vidijo.

  • kapibara 11:16 03.marec 2017.

    Tudi jest to gledam in kupujem samo če 3 x piše SLO..!!Upam da drži ?

  • kapibara 12:13 03.marec 2017.

    So imeli HR pred kratkim afero z mesom- vračila itd. , sedaj so pa v merkatorju akcije mesa..- SAMO SLO meso drži ceno (če je res SLO ? )

  • vladek 13:41 03.marec 2017.

    samo mi povej kje dobiš sploh še Slovenske izdelke.

  • Zmago 14:17 03.marec 2017.

    Hrčki imajo isto žalostno zgodbo kot mi. Starci umirajo, kmetije propadajo, zemlja neobdelana ........samooskrba z doma pridelano hrano upada, ker trgovci raje uvažajo od bogve kod, sumljive kvalitete in po dumpinških cenah.............. ;-((Tak je to ko svojega ne spoštuješ ;-((

  • Papaja Popi 14:41 03.marec 2017.

    Še dobro da čevapčičev, pleskavic in ostalega južnega sranja ne jemo.

  • djdj 16:03 03.marec 2017.

    Ne kupovati mesa v Najslabšem sosedu, ker ni užitno.

  • stanekos 19:27 03.marec 2017.

    Ti si itak glodalec, velikanska podgana...Kaj imaš za jesti svinjino?

  • matermila 13:01 04.marec 2017.

    Med drugim ugotavljajo, da so leskovački in sarajevski čevapčiči dejansko slovenski.Da so hrčki glupi in hinavci, mi je že dolgo jasno in je iz tega stavka zgoraj to tudi razvidno.Po njihovi logiki so dunajski šnicli narejeni na Dunaju,in ...prikaži več pariški v Parizu,zagrebška kremšnita pa verjetno v Zagrebu.Pamet na višku,ni kaj.Ti novinarji se z lahkoto primerjajo z našimi.

  • alibaba 17:11 04.marec 2017.

    Čim hitreje zaščitit čevapčiče za slovenske.

  • Božidar Dinič 17:27 04.marec 2017.

    ne more lahko jih pa zastrupi ha ha ha

  • Boris Novkovic 21:23 04.marec 2017.

    Zemljo imajo že bolj slabo, izčrpano polno pesticidov nekaj let pa jih pesti še suša,

  • Zmago 12:07 10.marec 2017.

    @Borut Jevrejski, a veš zakaj ti ne ješ svinjine ?? Zato, ker bi to bil .............KANIBALIZEM !!!

  • mrki 16:54 03.marec 2017.

    Slavonija bi lahko nahranila pol Evrope--------------seveda da bi , če ne bi bili tolk leni in če ne bi hotli vsakega nategnt pri poslu.

  • Zmago 06:56 04.marec 2017.

    In še to. Če bi hoteli, da bi se kakšna nesoglasja razrešila, pa glede meje, pa varčevalcev, pa hrvaških dolgov do nlb,...... pa nazadnje kobasice i terana. Ja in te razno razne komisije in sodišča delajo v smislu da se ...prikaži več problemi potencirajo..... In kdo ima korist od tega .............. ja Soroš in njegovi podrepniki.Ja, ja, mi pa se veselo obkladajmo z Dudeki, Hrčki, podalpskimi Srbi,........ pa zmerjajmo ........ pa se norčujmo eden iz drugega,...........in kregajmo za oslovo senco. Osel pa enkrat enega brcne, drugič drugega ............ in mi privoščimo vse brce mi njim, oni pa nam.Oni s kljukastim nosom pa hodi naokoli, deli lubčke, pa riše srčeke,.......... ;-\

  • wolf.ata 11:57 03.marec 2017.

    pa Hrvati (Hrčki ali Dudeki) spet nekaj serejo,malo naj pogledajo,kaj vse pošiljajo preko dobaviteljev preko Mercator-ja v Slovenijo,samo čip-ceneno robo,čistila,hrano in ostale artikle menjavajo naše domače znamke z hrvaškimi-slabe kakovosti,čim prej odkupiti Mercator nazaj in bojkotirati njihovo blago,raje poslovati z ...prikaži več Rusi in Poljaki,Madžari,Slovaki itd.,ne pa s temi barabami,zdaj ko jim je nas malo uspelo pretentati zaradi Kranjske klobase,Terana itd.,zdaj se na portalih norčujejo iz naših izdelkov,pravim,da bi jih morali blokirati pri vstopu v Eu ne glede,če so takrat Zda pritiskale,smo se tudi mi prilagajali Italiji,Austriji,Madžarski(Tokaj) itd.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.