Avto
10483 ogledov

Hrvati stegnili lovke po slovenskem velikanu z avtodeli

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 10:07 09.februar 2020.

    Kaj so "Hrvati stegnili lovke"??? Tako kot po Mercatorju? Najprej mora biti prodajalec za prodajo, potem šele so na vrsti kupci! Če nekdo želi prodati svoje podjetje oziroma premoženje, je to v prvi vrsti njegova stvar in o kupcu zaradi ...prikaži več tega ni treba takoj pisati v negativni konotaciji! In govoriti o "slovenskem velikanu z avtodeli", ki ima celih 150 zaposlenih, je precej napihnjeno. Resni novinarji običajno pišejo nepristransko in brez pretiravanja, se mi zdi.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 10:30 09.februar 2020.

    Takih prevzemov bo še več. Hrvati imajo manjši davek na dobiček, trg imajo večji, stroške dela pa manjše. Tako jim ostane več sredstev, da se lahko gredo prevzeme.

  • matjaz18 16:00 09.februar 2020.

    Če bo za mene kot potrošnika bolje mi je vseeno kdo je lastnik! Trgovci z avto deli imajo prevelik kos torte.. zato že kar nekaj časa naročam dele iz tujine. Enake dele in za skoraj pol cene brez vez in ...prikaži več poznanstev..Hvala za popuste 30% in več ..tujina je kljub temu cenejša!

  • Avatar Mark035
    Mark035 12:06 09.februar 2020.

    Slovenija je postala pralnica mafijskega denarja iz celotnega balkana.

  • sam50 17:49 09.februar 2020.

    Bartog se je ponujal Tokiću že kar nekaj časa nazaj,pa ni čudno,da ga je ta končno uslišal....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.