Šport /sport/nogomet
3254 ogledov

Grozljive scene na Hrvaškem, policisti streljali na navijače

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 10:07 22.maj 2022.

    Tako se dela! Da ne bojo pokalice vedno samo naslonjalo za roke policajev.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 09:22 22.maj 2022.

    A še kdo dvomi, da ustaški nogomet ni v službi nazzijev in ustašev v ustašenlandu?

    • Avatar MS
      MS 09:55 22.maj 2022.

      bobnar53, Navijači so v Stožicah uničili 330 stolov, poškodovani pa so bili tudi nosilci vrat in toaletni prostori. Deset minut pred koncem so na tribuni, na kateri je bila navijaška skupina Viole, morali posredovati gasilci in policisti. Mariborski navijači so ...prikaži večo se na to odzvali z množičnim lomljenjem stolov, ki so jih metali v policiste. Poškodovanih je bilo devet policistov.==> "A še kdo dvomi, da nogomet ni v službi nazzijev" Vprašanje velja tudi v Sloveniji!

    • Avatar torolino
      torolino 10:34 22.maj 2022.

      To je svoboda, še večja bo pod novo vlado.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 15:04 22.maj 2022.

      MS ali si videl, da sem pisal izključno o ustaških navijačih in fusbalu? Naše je za odtenek boljše in če bi blo po moje bi jest fusbal ukinil!

    • Avatar MS
      MS 17:22 22.maj 2022.

      bobnar53 ali si videl, da sem pisal izključno o slovenceljskih navijačih in fusbalu? in če bi blo po moje bi jest navijače ukinil!

  • leonardo 11:10 23.maj 2022.

    Naslov pa tak! Ali naj bi policisti pustili, da bi jih trop podivjancev še bolj zdesetkali?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.