Slovenija /slovenija/crna-kronika
35 ogledov

Hud zastoj na primorski avtocesti

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ginko 23:12 09.september 2016.

    Pravilno : Dva norca za volanom - karambol - stoji 28 km kolona. Ko bodo taki norci enkrat plačali preračunano škodo, bodo verjetno hodili peš, seveda če niso svobodni tajkuni.

  • alibaba 18:53 09.september 2016.

    Mater mila.Vsak dan ena nesreča na tem delu.Zakaj ni niti enega policaja na motorju,da bi gledal kje so zastoji in zakaj!?

  • moder 20:13 09.september 2016.

    ena nesreča, pa je 21km zastojev, cena vinjete je 100€, denarja za vzdrževanje cest ni, se pa najde denar za širjenje pasov za darsovo kontrolo vinjet na izvozih. Zanimivo kam gre denar,...

  • fowler 22:30 09.september 2016.

    dokler je vzrok za nesrečo neprilagojena hitrost oz. prekratka varnostna razdalja, je čisto vseeno, koliko stane vinjeta....

  • Jagijagi1 11:53 10.september 2016.

    Ta cesta ni več normalna

  • stanko75 00:55 10.september 2016.

    Kje so zdaj vsi tisti ko težijo kdo bo spet stroške plačal ko gredo planinca za 3 jurje reševat s helikopterjem. Danes je vse ki so stali v vrsti samo bencin stal več. Da o izgubljenih urah niti ne govorim.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:53 10.september 2016.

    Če idioti in idiotke ne bi telefoniral in pisal SMS med vožnjo teh nesreč tut ne bi blo,kanede.

  • lotty 21:11 09.september 2016.

    Pa saj je utopija..videti policista na cesti,na motorju,na kolesu,na pločniku...peš????

  • Žurnalček 09:55 12.september 2016.

    Policaji ne ga biksati z premajhno varnostno razdaljo ! No pa če se že želite smešiti , potem kaznujte DARS , ker na AC spusti preveč avtomobilov in VARNOSTNA razdalja ni možna ,kajti ob upoštevanju le te , 1/3 avtomobilov ...prikaži več ne bi smela biti istočasno na AC !

  • Žurnalček 10:01 12.september 2016.

    Sploh pa zakaj uporabljate AC . Jaz je ne in mi nič ne manjka , nisem pa nikoli stal v zastoju. Jaz sem šel še prej , ko se je cestnina plačevala , zardi 1km zastoja na plačilni rampi , ...prikaži več raje peljal po starih poteh. No z morja do LJ ne pelje samo 1 cesta , sploh pa ne od Vrhnike do LJ , tako da takšni nasveti niso nič kaj pametni .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.