Šport /sport/nogomet
39949 ogledov

Huda nesreča slovenskega športnega komentatorja

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 12:31 28.januar 2019.

    Uf, to pa je bil kreš :( In še enkrat se je dokazalo, da znamo Slovenci stopiti skupaj, ko je treba pomagati. Bravo ekipa!!!

  • Avatar Leon
    Leon 13:31 28.januar 2019.

    Goran ,čimprejšnje okrevanje .

  • Lavdan 14:18 28.januar 2019.

    Goran, bo treba domov v pritličje. Sicer je pa smučanje večen problem fuzbalerjev, ker imajo v kolenih razvite druge mišice.

  • romy 15:02 28.januar 2019.

    Ostani tam čim dlje,boš vsaj enkrat doživel kako se v bolnišnici obravnava in počuti človek in ne kot številka v Slovenistanu..

  • vragec 13:47 28.januar 2019.

    se je pa konkretno razbil, da ima tudi levi gleženj čisto zatečen... Goran v bodoče bolje, da se držiš komentiranje nogometa :)

  • marjana09 20:47 28.januar 2019.

    ato je ta ,ki nonstop za barcelono navija? lepo se je pohvalu,da je VIP oseba--total loser!!

  • sam50 18:42 28.januar 2019.

    Jaz sem se že ustrašil,da se je poškodoval na delovnem mestu in se bo spet TV naročnina podražila za nekaj odstotkov....

  • TistoPravo 03:03 29.januar 2019.

    Vso srečo pri okrevanju. Šmučanje je zateven šport. No pa saj je tudi vožnja avfomobila zahtevna. Če bi šli v detajle, je na meji izvajanja ravno toliko smučarjev kot šoferjev, vsak svojega dela. Roko na srce, jest ljudi enostavno ne ...prikaži veče razumem...skozi celo leto nič ali povsem na polamaterski ravni športanje, pol pa ss jit zahtevne smučarske zavoje. To se enostavno ne izzide.

  • Aro 13:18 28.januar 2019.

    Zanimivo. Šprtni komentator se lahko med službo zaradi slabega poznavanja smučanja, razbije na progi. Plačamo pa mi??? A ni on tam gor da komentira, ne pa da se valja po progi. Tudi če gre za privat televizijo, bomo stroške njegove ...prikaži več šlamastike nosili mi:

    • mizimazi 13:27 28.januar 2019.

      ti kreten ziher ne boš prispeval...

    • vragec 13:40 28.januar 2019.

      ne devaj vse komentatorje v isti koš... Goran ne dela na rtv-ju pa tudi smučanja ne komentira

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.