Slovenija
115414 ogledov

Huda nesreča, zaprta je regionalna cesta

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 08:56 18.avgust 2022.

    a že spet učite turiste, kje se dal fino vozit po lokalnih ulcah. domačin naj tam gre. turist pa stoj v koloni , pa pika. kdor zavije levo al desno kazen, kot je v angliji za ugasnjeno klimo.

    • Ender3 09:55 18.avgust 2022.

      rd2dmk2 👍👏👏

    • blayo 10:44 18.avgust 2022.

      Ja, ampak zdaj je svoboda. Ne moreš kar tako povprek kaznovati ljudi. Človek je zavil dol, da je šel v Das ist Walter na deset u pola, ti bi ga pa za to še kaznoval. Ne gre.

    • blayo 10:49 18.avgust 2022.

      ...drugače pa na predlagajvladi.si predlagaj, da se ustrezno dopolni zakonodaja, ki bo turistom prepovedovala ,da zavijejo dol z avtoceste na Lipcah. Boš poročal kako uspešen boš pri tem.

    • rd2dmk2 13:50 18.avgust 2022.

      blayo evo, še predlagat mi ni treba, je že bog uslišal moje želje.. škoda za samo par ur. sicer pa men verjem da je dol zavil samo zato da je šel u nič in pol od nič, ker nima v ...prikaži več priftošnu nič od nič. pa lep dan želim, in ne slučajno it v venecijo al u kazino ker je kolona čez most na savi na javorniku. po tvoje pa tud v kafanah, tako da dons bodo konzerve riomare, pa pir.

    • Ender3 20:30 18.avgust 2022.

      Suprise! blayo, spremlja tudi predlagamvladi, kar je še en dokaz kako je ta, trol mreža posejana z plačanimi aktivisti.

    • blayo 00:26 19.avgust 2022.

      Fanta, vidva bi po moje lahko ustanovila svojo penzjonersko stranko. Idej vama ne manjka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.