Slovenija
59 ogledov

Hypo: preroki, antedatiran dopis ali le naključje

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Barbara Fištrič 23:22 19.januar 2015.

    HYPO BANKA NIKOLI IN NIKDAR NI PODALA NASVET KAKO RAVNATI GLEDE DOGAJANJA NA TRGIH IN NIKOLI IN NIKDAR NI OVESTILA SVOJE KREDITOJEMALCE GLEDE DOGAJANJ!!!! NIKOLI V MOJIH 7 LETIH ODPLAČEVANJA KREDITA. LAŽEJO KO PES BARABE BANČNIŠKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • pepi34 15:08 19.januar 2015.

    O kaksni razliki govoris? Tu ni nastala nobena skoda, trenutno gre za cisti dobicek bank, ki izvira iz spremembe menjalnega tecaja.

  • pepi34 14:02 19.januar 2015.

    Gre za navadne ljudi, povecini mlade druzine, ki so imele takrat samo tako priti do neke postene nepremicnine in za nobene svercerje. Dejstvo pa je da gre v tem primeru za oderuske obresti in je povsem na mestu, da tukaj ...prikaži več sedaj poseze drzava, ki bi omejila valutno tveganje z maksimalnim in minimalnim tecajem.

  • KOJAK 14:41 19.januar 2015.

    No no Pepi ne nabijaj. A razliko bodo pokrili pa z našim davkoplačevalskim denarjem? Obnašaš se kot naša vlada, ki je z našim denarjem pokrila vse zablode poslovanja naših tajkunov.

  • Papaja Popi 14:46 19.januar 2015.

    Ne govorim, da bi morali razliko plačati davkoplačevalci, nasprotno.Če bi podrobno prebral kar pišem bi to ugotovil.Razliko bi morali plačati pač tisti, ki so imeli posojila v frankih.

  • zefacveta 15:18 19.januar 2015.

    Švicarski frank je imel vedno svojo ceno.

  • Papaja Popi 15:23 19.januar 2015.

    Oh ja.O razliki, ki jo bodo morali plačati posojilojemalci.Banke imajo s tem posredno dobiček, razumljivo.

  • mirko 15:57 19.januar 2015.

    Mafija

  • KOJAK 20:26 19.januar 2015.

    Točno sem prebral kaj si napisal. Da naj se jim kredit spremeni po starem tečaju. Kdo bo pa meni vrnil potem razliko, ker sem imel nekaj delnic in so šle te delnice zdaj dol. Jaz tudi hočem stari tečaj delnice, ...prikaži več ker mi ta novi ni všeč!!!

  • Pepe007 13:50 19.januar 2015.

    Le zakaj? Ali bi v časih dinarjev nekomu, ki bi najel kredit v DEM, kdorkoli kril tečajne razlike? Ampak takrat so ljudje še vedeli, da če dobivaš prihodke v nestabilni valuti, ne najemaš posojila v bolj stabilni, ker se ...prikaži več skoraj gotovo opečeš.

  • Papaja Popi 13:58 19.januar 2015.

    Točno tako.Švercerji se enkrat opečejo.

  • mirko 15:57 19.januar 2015.

    Hypo banka je danes sporočila, da bo vsem strankam, ki imajo posojila v frankih, omogočila brezplačno konverzijo v evrsko posojilo. ............................................................Po prejšnem tečaju ali novem ?!

  • dragec 16:38 19.januar 2015.

    Novem,novem....mirkec

  • jankop 06:54 20.januar 2015.

    Ne vem zakaj toliko ropota okoli tega saj so podpisali pogodbe.Ko se meni spremeni obrok pa zaradi tečaja je pa vse v redu.kako je rekel včeraj na kanalu A 250 000€.Gdo si ga lahko privošči?Meni z mojim ...prikaži več OD pridem do max 7000€.Torej vsaki zase.

  • pepi34 13:42 19.januar 2015.

    Edino pravicno v tem trenutku bi bila konverzija kredita iz CHF v EUR po tecaju po katerem so najeli Kredit, pri cemer bi morali recimo placati posojilojemalci enkkratne stroske konverzije recimo 500 eur.

  • Papaja Popi 14:18 19.januar 2015.

    To kar piše zgoraj ne drži, ker se še dobro spomnim, ko je bilo po TV in časopisih, ko so jim predlagali, so predlagali, da varčujejo v švicarjih, ker je stabilen frank in bodo imeli dobiček in takoj , ko ...prikaži več so omenili dobiček so posojila menjali v švicarje, oziroma varovali z frankom.Sedaj pa jokajo , ker so izgubili.Kaj pa takrat, ko so imeli dobiček.

  • Dixon 15:12 19.januar 2015.

    Glede datuma: jaz mislim, da so se zmotili v banki pri datumu, ker so Švicarji komaj 15. objavili, da ne bodo več umetno omejevali valute navzgor in ni šanse, da so to v naši banki vedeli, ker to niti guvernerji ...prikaži več drugih nacionalnih bank niso bili predčasno obveščeni, niti komercialne banke v Švici. Jaz mislim, da so v petek dali na pošto in je danes prišlo na domove.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.