Avto
71 ogledov

Hyundai in Kia zavajala z dejansko porabo

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 10:28 07.november 2012.

    No da vidim inženirje, ki znajo naredidi vse , kako so se lahko zmotili pri tipkanju na kalkulator.

  • Bizgec 13:31 07.november 2012.

    To je bolj marketing kriv, kot pa inzenirji.

  • Van Der Fook 17:10 08.november 2012.

    ovo ima moj glas

  • Rdečivrag 09:58 11.november 2012.

    Verjetno res, se pa hkrati odpira vprašanje čigav marketing? Verjetno ne zgolj korejski, ampak predvsem ameriški. Ko začne nekdo resno ogrožati s prodajo Američane in s tem vstopi v njihov strateški prostor, so recepture vedno enake. Američani sprožijo vojaško posredovanje ...prikaži več ali pa medijsko blatenje.

  • Rdečivrag 09:26 09.november 2012.

    Tele Američani so pa res od vraga, pri porabi itak pri njih vsi nabijajo v tri krasne, saj nimajo niti ene skupne organizacije, kjer bi vsi skupaj delali meritve pod enakimi pogoji in zunanjim nadzorom. Zato se mi zdi, da ...prikaži veča gre zopet bolj za gonijo gospodov it Detroita proti Korejčkom, ki jim z novejšimi modeli, daljšimi garancijami in posledično izvrstnimi prodajnimi rezultati kvarijo ameriško ležernost. Tudi meni bi šlo zelo na živce, če bi mi nekdo hotel spraviti s konfortne cone... Za dobrim konjem se pa itak vedno kadi.

  • pikijakob 14:53 11.november 2012.

    Pri 0,75€ na liter, kot imajo v povprečju ceno bencina, to ful velik...Texas ima ceno 3.03 dolarja na galono, kar znaša 0,8 dolarja na liter ali 0,66€ na liter.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.