Svet
4128 ogledov

Iščejo delavce, teh jim najbolj primanjkuje

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bizgec 14:49 31.julij 2018.

    Ja... a niso v zadnje par letih uvozili ne vem koliko strokovnjakov? Vsaj, če se prav spomnim, so bili vsi migranti označeni kot taki... A se ne zaposlujejo?

    • alen04 14:54 31.julij 2018.

      SEveda so, samo visokokvalificirano delovno silo, same zapečene lenuhe, ki jih molzejo z vseh strani, posiljujejo in terorizoirajo državljane. E moja Angelca, wilkomen ja pa kaj še.

  • Jasmine_Drummond 15:43 31.julij 2018.

    V tem mesecu sem na spletu delal 32458 $ in sem študent s polnim delovnim časom. Uporabljam spletno poslovno priložnost, o kateri sem slišal, in sem naredil tako veliko denarja. Zelo je prijazen do uporabnika in tako sem srečna, da ...prikaži več sem izvedela o tem. T0, kar sem počel .... ........... ❥❥❥ ❥❥❥❥ ❥❥❥ www.Earn91.Com

  • TistoPravo 17:38 31.julij 2018.

    A da nemcim kj manjka...ej kr težko verjet...,aia delat jim noče nben več napol zastonj, oziroma vsak dan manj jih je...ja počas ljudje k pamet prihajajo, da bo z sužensjkimi mezdami njihove precenjene vozove kupovali...in jih eni ta isti stalno ...prikaži več in stalno zasužnjevali. Jah bo treba eno drugo metodo najt

  • jakec1575 19:52 31.julij 2018.

    Vsi razen slovaske smo grciji posoodili denar, da je lahko vrnila vsega z do danes vec kot 3 mrd obresti poslovnim nemskim in francoskim bankam, ki so brez kritja na lepe oci dajali denar v gorsko potrosnjo. placali smo mi ...prikaži več in predvsem grki, kjer se je sesul srednji razred. ne opravicujem fiktivnih dodatkov in previsokih plac v grciji glede na produktivnost. ampak denar za nase otroke smo dali nemciji, kupujemo nemske avtomobile...itd.. oni imajo tacas 35 urni delavnik in na nasi produktivnosti 2

    • jakec1575 19:52 31.julij 2018.

      2x vecje place. mi delamo vec in bolje od nemcev zato da lahko oni dobro zivijo. delamo tudi sestavne dele vozil za nemsko proizvodnjo. za 600€ na mesec.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.