Slovenija
7444 ogledov

Inflacija podivjala, to se je najbolj podražilo

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 12:23 30.junij 2022.

    tale statistični urad je pa še bolj burlesken kot NIJZ s krekom na čelu. večina stvari se draži za 30, 40 % in potem to dvigne inflacijo za kolk ? za 1.9 %. in kje so dobili znižanje telekomunikacij ? ...prikaži več meni se račun je povečal že decembra, sedaj julija pa spet. zdej bo spet nekdo pameten, ker se bodo pocenili smučarski čevlji in pa pelc montlni. nehite inflacija je 2x višja kot jo tile na statističnem uradu objavijo.

    • oneh 14:08 30.junij 2022.

      Pa kaj se sekiraš, saj imaš kar si hotel- ni več fašizma, sedaj je svoboda in plešemo.

    • rd2dmk2 20:43 30.junij 2022.

      oneh,9.maja 1945 je bilo konec vojne v europi. mene ni bilo zraven ampak sem prepričan da se je marsikje močno plesalo in rajalo. ampak okol je bile pa vse porušeno, in verjetno naslednji dan ljudje niso bili nič bolj siti ...prikaži več in bogati. in zakaj ne, ker leta vojne naredijo svoje.. pa eni tud v miru znajo naredit enako uničenje. zdej pa pejt v drvarnco pa vzem sabo flaškon pronta. pa se potolaži in ne kvari nam poletja in veselja ob vedenju da ni treba se cepit in se drkat s PCT. vsaj s tem.

  • eminenca 15:17 30.junij 2022.

    inflacija pri nas sploh ni pravi podatek, ker mi imamo eue valuto ... ta dvig cen in draginja, to se vse nekako porazdeli. elektrika je lahko 150% držja, jah nekaj % je šlo gor, hrana, jah 10% , toni veliko ...prikaži več ... to je veliko zavajanje, ker mi nimamo svoje valute in vse gre preko ECB, držav pa malo morje in potem v bezenu se nekako uravnovesi... številke so pa dejansko grozljive, ampak tudi putina nihče ne jemlje resno dokler ne bo bomba na uk ... res se bom smejal temu johsonu

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 12:11 30.junij 2022.

    Narod bo moral plačati janšistično vojno dobičkarstvo. Po Janši vedno pride recesija!

    • oneh 14:07 30.junij 2022.

      Točno veš, kaj se bo zgodilo, ko se zamenja Janšo, pa še vedno voliš leve nesposobneže. Še osel gre le enkrat na led, tebe pa nategujejo, nategujejo... in nategujejo pa jih še vedno malikuješ?

    • Klavdij Mervič 14:24 30.junij 2022.

      Si sam ponudil rešitev: Janša forever.

    • Avatar Antikrist1
      Antikrist1 16:24 30.junij 2022.

      Če bi bil fašist Janša spet izvoljen bi Slovenija takoj propadla!

  • Naklonsky 09:56 01.julij 2022.

    Ena dobra stvar mr. Taubija: še dobro, da ni dvignil pokojnin - s tem bi inflacijo še povečal!

  • Kmodri 16:44 30.junij 2022.

    Same špekulacije...

  • mirror 11:51 30.junij 2022.

    Zakaj se draži elektrika, ki jo uvažamo samo 15%, ostalih 85% pa ustvarimo doma? Kartelno vojno dobičkarstvo? Barabe levičarske!

  • QSprm 08:51 01.julij 2022.

    Drazenje goriv ob izobilju nafte je enako Groteskno kot je bilo strasenje z nad boleznijo in famozni bolestni ukrepi zadnjih dveh let korona terorizma. Falanga skorumpiranih hlapcev WEF unicuje lasten nared ob licemerskih floskulah s solidarnostjo enako ucinkovito, kot je ...prikaži več terorizirala in ropala falanga korona teroristov. Kdor koli od teh izrojenih degenerirancev zmaga, mi popusimo.

  • Luksi 11:27 30.junij 2022.

    Ptič bo vse rešil...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.