Slovenija
648 ogledov

Inšpektorji globijo do 3000 evrov

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar atojeto
    atojeto 19:04 21.januar 2016.

    Osebno me bolj motijo različni prodajalci, svetovalci, ki mi zvonijo pred vrati in telefonska prodaja, kakor tudi različni anketarji, ki mi kradejo čas. Kako preprečiti tem, da mi več ne težijo pred vrati ali me kličejo po telefonu-

  • Boris Odreitz 21:46 21.januar 2016.

    ja lahko se zgodi da boš na šipi zagledal zasušeno vsebino greznoce komu boš pa potem prijavil Vsekakor pa je tvoj avto embalaža v katerem lahko vidimo nevoščljivega. pokvarjenega, samovšečnega kaj pa si naj kar vsak sam sebi razlaga.

  • Avatar Leon
    Leon 12:42 21.januar 2016.

    Ali to velja samo za Ljubljano ? V Mariboru je vse dovoljeno .

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:41 21.januar 2016.

    Čudno da v medijih o tem nič ne govorijo. kok je še ene korupcije v Sloveniji....nenormalno..... to je treba vse spucat če hočmo enkrat met normalno državo....

  • Skippy 16:03 21.januar 2016.

    CELOLETNA plača zaradi enega papirčka za brisalci?? Pa saj niste normalni. Tisti, ki pa to podpirate, pa očitno sploh ne delate.

  • Kolus 16:03 21.januar 2016.

    Tudi v Mariboru velja nek občinski odlok, cca 800 EUR pride. Sam par krat prijavil :)

  • Ludvik Miholic 18:04 21.januar 2016.

    ti si drzavni idijot in ovaduh

  • Ludvik Miholic 18:06 21.januar 2016.

    se lacni boste revceki v tej slovenski svici ker vas vse moti hudicevi slovenski lenuhi in ovaduhi

  • alibaba 18:12 21.januar 2016.

    Saj v javni upravi nihče ne dela.Kadarkoli pridem na inšpektorat ali davčno ,skupaj stojijo inpijejo kavo.

  • vzev 18:35 21.januar 2016.

    Še premajhna kazen je, ker avto ni reklami pano. Meni je en takšen uničil zadnji brisalec, ker je zamrznjen brisalec potegnil, da je lahko dal ta listek za njega. Jaz bom prijavil čisto vsakega, ki mi bo ta listek zataknil za brisalec

  • marabunta 19:10 21.januar 2016.

    me zanima - pogledam....me ne zanima - vržem v smeti....to je vsa umetnost, simple a ne?

  • Zmago 08:17 22.januar 2016.

    A kazni pa imajo še pravico zatikat pa lepit in pocat po avtih ??Naj si tisti, ki ne želijo reklam...........nalepijo nalepko, kot na prifkaslcih !

  • Zdenko Krajnc 12:39 22.januar 2016.

    Točno tako je vsepovsod

  • Boris Odreitz 21:43 21.januar 2016.

    oni to nazivajo demokracija

  • asmas 13:17 21.januar 2016.

    v cerknici ima en tajkun koncesijo o leplenju plakatov.Ni šans da nekaj obesiš preden ne plačaš temu specialcu za uslugo.Ne vem kako mu je uspelo da NIHČE NE SME OGLAŠEVATI BREZ NJEGOVEGA DOVOLJENJA.Mene osebno ne oti listek za brisalcem.če me ...prikaži več zanima ga bom prebral drugače leti koš za smeti.Jaz bi samo takim oglaševalcem zaračunal onesnaževanje okolja ,ker marsikdo tak listek vrže na tla

  • vzev 12:36 21.januar 2016.

    Zakaj v večini občin. To bi morali strogo prepovedati vsepovsod, ker moj avto ni oglasni pano.

  • asmas 13:19 21.januar 2016.

    reklam v poštnem nabiralniku pa ne mečeš proč kajne komaj čakaš da zračunaš kje boš kupoval ceneje .a to te pa ne moti????????ne sanjaj

  • Zdenko Krajnc 12:36 22.januar 2016.

    Tako se omejuje samoreklamiranje in množično izražanje svojega mnenjaDovoljeno pa je reklamiranje na panoju, ki je ob cesti od kakšnega reklamnega podjetja, katerega lastnik ima strica ali teto na občini....seveda tam plačaš točno določenim, ki imajo dovoljenje za razpečevanje ...prikaži več reklamnega gradiva.Zakon je čisti monopol nad reklamo za nekatere posvečene zaslužkarje.Pri poštarskem raznašanju prospektov služi pošta, sam pa prospekta niti na ulici ne smeš nekomu ponuditi.....če si mali s.p. in hočeš da zate sploh kdo izve, potem PLAČAJ POSVEČENIM

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.