Slovenija
42 ogledov

Intervju: Kučan se z Janšo "ne ukvarja"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 19:20 15.oktober 2011.

    pomagaj nam Kučan...zapreti moramo skupaj okupatorje današnje Slovenije!!

  • Veteran 19:44 15.oktober 2011.

    Nikakor ne razumem zakaj mediji polagajo toliko pomembnosti Kučanu, saj je on in njemu podobni povzročili in začeli v zgodnjih devetdesetih letih z divjo privatizacijo. To je realnost!

  • Veteran 22:51 15.oktober 2011.

    Še to bi želel povedati in sicer, da sem zadovoljen, ko vidim kako se Kučan boji Janšo in prav je, da se boji saj je dosti igral pava v vseh teh letih.. Ravno tako mislim, da ne mine noč, da ...prikaži več nebi sanjal Janšo; to se čuti iz njegovega nastopa.

  • gec 10:29 16.oktober 2011.

    TI RAJE POSKRBI ZA SVOJE ZDRAVJE,KAJTI NEVAREN SI ZA OKOLICO...

  • gec 10:30 16.oktober 2011.

    STUDENEC NE STUDENC,REVŠE NEPISMENO...

  • jose3 18:59 16.oktober 2011.

    Kučan je bil vedno deležen privilegijev. Otroke je šolal v tujini na račun Smelta. Sam si je v tujini zdravil hrbtenico na račun "solidarnosti v javnem zdravstvu", pri čemer tisti, ki ne prejemajo tako kot on, pokojnin mimo veljavnega sistema, ...prikaži več takih ugodnosti nimajo.Kučan Jankoviča forsira zato, ker je Jankovič po udbovskih kriterijih primerna oseba, ki ima dovolj masla na glavi, da jo partija, oziroma neokomunistična mafija lahko vedno izsiljuje in jo v nekem trenutku napoti tudi tja, kamor po moralnih kriterijih tudi spada.

  • letalo13 02:57 17.oktober 2011.

    on se ne ukvarja on programira, špikulira in pripravlja scenarije od ozadja za vsakega, ki ni po njegovem, ne samo za Janšo in pri tem ima podporo, ki so spavili Slovenijo na kant ... Zemljarič NLB, Bohorič Sava, Gorenje Bobinec itd

  • privat 07:48 20.oktober 2011.

    Kučan je bil v moji glavi vredu človek dokler ga nisem videl kako čestita in podeljuje nagrado hitro rastočem podjetniku Petku ali Petek transport...potem sem pa videl resnico...čestita človeku ,ki ne zakonito izplačuje plače svojim delovcem,sami delovci si morajo plačevati ...prikaži veči zdravniško,...v glavnem je dobil nagrado od kučana ker izkorišča delovce do onemoglosti in omogoča suženstvo v 21 stoletju! Kaj je to vredu??

  • jaki 09:46 15.oktober 2011.

    saj sploh nima smisla komentirati, odjebi špicparkeljc!

  • gec 19:28 15.oktober 2011.

    kje si PRIVAT pičkin dime,a si dobil prost vikend na studencu?

  • JANEZ1958 23:04 15.oktober 2011.

    Kučan je deklica za srbske jebače!

  • privat 08:00 16.oktober 2011.

    studenc?? O čem ti trofazni govoriš??? To ni beograd ,kaj teb ni jasno??

  • privat 08:23 16.oktober 2011.

    gec trofazni...jaz v resnici nočem debatirati in imeti stikov z trofaznimi ....zato počasi se moraš skulirati...mi smo svoje povedali leta 91 in v takem stališču tudi ostajam! veš kje maš beograd če ti tukaj ni v redu??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.