Zdravje /zdravje/aktualno
19911 ogledov

"Na forumih berem, da organe jemljemo še živim"

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 08:50 24.november 2019.

    Naj raje pospešijo razvoj umetnih organov ali pa transgenih. Ne pa da prosjačijo od možgansko mrtvih, ki z novimi znastvenimi spoznanji, ugotavljajo, da se širi meja med življenjenjem in dokončno možgansko smrtjo. Glej prispevek o operacijah s podhladitvijo.

    • mph 19:01 24.november 2019.

      Sem že večkrat tako razmišljal, je pa verjetno zadeva precej bolj kompleksna. Kožo še znajo vzgojit, pri organih pa je dosti "škarta". Pa ne verjamem, da ni interesa, ker bi lahko bil ravno to grozmozanski trg in je interes.

  • borut08 19:41 25.november 2019.

    Nekaterim pa politika in mafijska drzava preprecuje in nagaja do moznosti transplantacije oz.transplantacije.Sele po vec kot 4 letih in ovadbi in pritozbi zast.pac.pravic sem dosegel,da so me uvrstili na listo za transplantacije ledvice in z prelaganjem odgovornosti in lazejo ceprav ...prikaži več vseskozi morajo sodelovati in sodelujejo dializa in center za transplantacijo ledvic. Objavil sem na facebook(Borut Zabret)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.