Svet
35896 ogledov

Strašljiva izpoved: "Prijateljice so začele kričati: Ostani z nami, ne zaspi."

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MK 18:11 02.januar 2022.

    TEMU NE VERJAMEM. Prvič, zdi se mi kot aktivist, protivladni. Ko je dobil metek pa je začel jokat. Drugo, gre za levičarskega, gej aktivista. Spet en ki je prepameten za ta svet. Ko dobi batine pa jokca. Dvomim, da v ...prikaži več več miljonskem mestu samo zaradi kamere pobijajo boge filmarje. Kamero ima vsak telefon in če bi hotel snemati bi lahko snemal s tem. Naj pove Ime in Priimek pa ga poguglamo in dokažemo, da laže. Tole je tipičen primer FAKE NEWS!

  • h4ck3r 09:45 03.januar 2022.

    Mi je hudo ob vseh takšnih zgodbah, saj bi si v idealnem svetu vsak zaslužil enake možnosi. Ampak na žalost ne živimo v idealnem svetu, nikoli ne bomo...Omar (novinar) lepo opiše zakaj ne...ker narod, katerikoli, nikoli ne bo enoten. Pravzaprav ...prikaži več pa...Žurnal nimate kaj bolj pametnega za raziskat ali objavit, kot pa zgodbo Venezuelca, ki živi v Dominikanski republiki? Kaj ima to veze z nami?

  • MK 18:11 02.januar 2022.

    Levičarji so uničili Venezuelo polno naravnih bogastev. Vi pa samo volite Luko Mesca in Kordiša. Bo enako. Samo mi ne bomo tako dolgo gledali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.