Svet
7634 ogledov

Iskalo ga je praktično vse mesto

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dd 12:19 26.oktober 2018.

    Kako me jezi tako vedenje. Ali te ženske niso normalne, da nobena ni priskočila na pomoč? Tudi one naj kazensko odgovarjajo.

  • samo.jst 13:21 26.oktober 2018.

    nihče od prisotnih nič... fascinantno

  • alen009 14:26 26.oktober 2018.

    Prekleta golazen pedofilska, daj Bog, Alah ali Buda, da sem tam, pizda ogabna, gnus impotenten!!!!

  • motherwolf 14:36 26.oktober 2018.

    Največje pokvarjenke, odurne, gnusne in glupe babe, pa so te prasice, ki niso pomagale punčki. Take babe si zaslužijo biti takole nadlegovane in brez, da jim kdo pomaga. Odurne, zaostale, primitivne glupače. Temu nasilnežu pa odrezat ogaben košček mesa.

  • ivana45 13:59 26.oktober 2018.

    A ko se delijo piscanci v Lidlu za manj kot 1 e, te iste babice postanejo barmani 😡

  • popokatopetl 14:34 26.oktober 2018.

    Žalostno. Mislim pa da je tudi deljenje tega videa brez zakritja obraza mladoletne žrtve povsem neprimerno in nezakonito.

  • kapibara 15:07 26.oktober 2018.

    Sam brez panike, že od četrtka je pod ključem..

  • Vesna Dolšak 23:36 26.oktober 2018.

    Če bi bila na tem tramvaju, bi ziher šla do tega debila in ga najprej opozorila, naj se spakira, če to ne bi zaleglo, bi ga pa s taško mahnila po buči, samo moja taška ima najmanj 5 kil, tak ...prikaži več da ... :) Da babure niso mogle stopit skupaj, če jih je blo več in dedca zrihtat, to mi pa res ni jasno.

  • motherwolf 14:41 26.oktober 2018.

    Preklete srbijanke mutave. Da bog, da ih posilijo, te prasice odurne in da niko ne reagira. Zaostale opankarke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.