Slovenija /slovenija/crna-kronika
32146 ogledov

Iskanje pogrešane mladoletnice končano

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mici79 19:25 26.julij 2018.

    Očitno razmere v družini tudi pred tem niso bile rožnate, če sta z bratom skupaj pobegnila in blokirala svojce, medtem pa dekle komentira objave na socialnih omrežjih, kot da ni nič... Škoda, da mama ni prosila za pomoč pri vzgoji že prej.

  • Laznivi 13:02 27.julij 2018.

    Ko ima otrok dve imeni oziroma priimka je ze znak da druzina funkcinira na poseben nacin....

  • Sime Meričnjak 21:08 26.julij 2018.

    kaj pa ni vredi z barvo las!!!mislim da še ti nisi preživel-a pubertete!!!!

  • Lovebites 15:14 26.julij 2018.

    Smrklja ima gonitis.Se vidi ze po barvi las.Ko se vrne,par vzgojnih,da ji izbijejo moske spolne organe iz glave.Pa se nesposobni starsi,da niso sposobni ukrotiti svojega otroka.Ga vzgaja ulica?

    • Gigiinjo 15:51 26.julij 2018.

      daj bože da tebe kdo dobi pa te nabije da boš še samo po slamici lahko jedo.

    • Lovebites 15:55 26.julij 2018.

      Ja,ti ze ves.Cez par dni pa bos videl v cajtngih,da so jo nasli zivo in neposkodovano.Glej realno,pusti zdaj svojo primitivnost in kretenizem.

    • mihatirs 18:27 26.julij 2018.

      Ah pogledat po lokaciji iz kerga IP-ja oz omrežja je prišla objava pa boste že bližje...če bi policija mela kej v glavi bi jo v 1 dnevu najdl...tko pa krofe jejo na trojanah pa pico na Slastu pr šiptarju...za ostalo pa itak niso!

    • mihatirs 19:19 26.julij 2018.

      tvojga posta niti nism komentiru, ampak zdj vidm da si ti debil...zgleda pa še policaj obenem, ker krofi te niso zmotil...ajd čao mucek...ko boš pa na mojem nivoju se pa slišva.

    • Lovebites 19:26 26.julij 2018.

      Ampak ti si pa res retardiran.Ding dong,v SLO smo.Malo si pomesal z ameriskimi policaji.Tebi niti psihiatrija vec ne more pomagat,glej,kaj pises....in ce nisi prebral mojega posta,kako ga lahko komentiras?????Polje klice,ceprav ne vidim upanja zate.Prepozno.Zdaj pa se umiri in vzami tableto.Ubogi ...prikaži več tisti,ki zivijo s tabo.Upam,da si sam.Da ne maltretiras drugih.Fuj,odvratno.

    • mihatirs 19:50 26.julij 2018.

      Ura je cajt...spat moraš dete..

    • thetech 23:50 26.julij 2018.

      @Lovebites Ti si pa res en omejen osebek!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.