Magazin /magazin/vip
451 ogledov

Ivjana ni upravičena do umetne oploditve

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 08:19 12.julij 2013.

    Zakaj pa umetna oploditev...- malo na morje, na obisk h "galebom"..- novoletna službena zabava....- sindikalni izlet....:-)

  • jožateboža 12:58 12.julij 2013.

    Preveč očitno, se pol oče najde!

  • Pepe007 08:55 12.julij 2013.

    Ženska se je sicer najbrž hecala, ampak neresno je od bodočega starša, da bi že vnaprej načrtoval, da ima otrok samo enega starša.

  • JANEZON 11:54 12.julij 2013.

    Banićka, za trening se ti priporočam , predlagam pa ti da pohitiš, se mi zdi da ti bije biološka urca,pa tud leta se ti že kar dobr poznajo..........pa pohit no...........

  • JANEZON 11:54 12.julij 2013.

    Banićka, za trening se ti priporočam , predlagam pa ti da pohitiš, se mi zdi da ti bije biološka urca,pa tud leta se ti že kar dobr poznajo..........pa pohit no...........

  • stela 16:05 12.julij 2013.

    Kakšen kretenski naslov....no ja....tko kot članek.....ajme čas kislih kumrac pa še orng prišel ni

  • zic 22:29 12.julij 2013.

    Ivjana je zelo fejst ženščina, zato žrebci v boj...jaz sem na žalost prestar!!!

  • jožateboža 12:32 12.julij 2013.

    Pa tota je prfuknjena! Zato pa samske niste upravičene do umetne oploditve. Biti upravičen do umetne oploditve ima svoje vzroke npr. neplodnost partnerja. Kot samska, po lastni želji, lahko imaš otroke le, če si si sposobna najti vsaj fuk in ...prikaži več se ne dobro spomniti kakšen je izgledal ljubimec tistega večera. Upam, da sem ti dal vsaj idejo...Sicer pa hvala bogu za vsaj par pametnih zakonov, ki jih premoremo tudi Slovenci...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.