Šport /sport/kosarka
21 ogledov

Ivković: To je sramota organizatorjev

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • EuroA4 07:43 11.september 2013.

    dolenc, malo obnovi svoje znanje zgodovine in se prepričaj kdo so čefurji. No ko boš to predelal, pa pojdi k psihiatru, da ti pomaga rešiti tvoj problem ksenofobije in šele po uspešno zaključeni terapiji, probaj napisati kaj pametnega...

  • dolenc 18:05 10.september 2013.

    kaj ti ta mlad MILOŠEVIĆĆĆ,KAJ TI SPET NE PAŠE,KO ZGUBIŠ SE PA PIZDIŠ,ĆEFUR ,ĆĆĆĆEFUR

  • hejki 19:03 10.september 2013.

    Ti si sramota od trenera. Kaj misliš, da si v Beogradu pri Partizanu? Lahko greš takoj nazaj domov.

  • KOJAK 20:21 10.september 2013.

    Primitivc!

  • vico 20:56 10.september 2013.

    e moj dule konju nc ti ni prou fosil zastaralel...pejt ti pa tvoji hlapci men ga mal pop...

  • Scott 21:58 10.september 2013.

    Več pripomb je imel tudi v hotelu v Kr.Gori, že takoj ob nastanitvi in tudi še kasneje.?

  • stela 07:49 11.september 2013.

    Sam' res zgleda kt en diktator....uf, bi se ga človk kar ustrašu

  • vladek 08:01 11.september 2013.

    a ih še ne poznate,vedno mora biti po njihovo.Srbi pač.

  • dolenc 08:19 11.september 2013.

    euro4,BOM KAR K TEBI PRIŠEL PO NASVET,KER VIDIM DA SI STALNA STRANKA PRI PSIHIĆIH..TAKOJ TE ZABOLI KO OMENIŠ ĆEFUR,KER TI JE ZEMLJAK...

  • EuroA4 08:30 11.september 2013.

    Niti ne, ker vidim da si ti na žalost neizobražen in uporabljaš termine za katere sploh ne poznaš pomena.. poleg tega pa nimaš niti kančka internetne pismenosti, tako da se mi prav smiliš

  • jocif 09:14 11.september 2013.

    Srbska posla! Oni se vedno obnašajo, kot, da so nekaj več, Poglejte samo ljubljanskega šerifa, balkanskega mafijca, pa vam bo vse jasno!

  • bor1 09:09 11.september 2013.

    Prav prijavit sem se moral ! Samo zato, da povem, da ste največji butci pri vsej stvari VI na rumenalu, ker takšen idiotizem sploh objavite. In potem ga še favorizirate in puščate na prvi strani že 2 dni. Za popi..it

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.