Avto
47443 ogledov

Iz napak se ne učimo

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar @narhist
    @narhist 12:17 05.avgust 2018.

    Đuro ga je prepričal, da je Kio kupil :)

  • Avatar Mark035
    Mark035 16:30 05.avgust 2018.

    Vsak, ki malo spremlja avtomobilsko industrijo, ve, da so Japonci in Korejci že prehiteli "pogovorno" napredne Nemce in pri nemških avtomobilih se plača samo še stara slava, ki pa je v novih avtomobilih ni več.

    • vzev 16:35 05.avgust 2018.

      Si pa smešen. Korejski avti pa prehiteli Nemški. Japonski res mogoče, no Honda je bila res vedno močna. S Korejci se pa ne smešit.

    • djdj 16:41 05.avgust 2018.

      Se strinjam in mimogrede, Ferrari spada pod Fiat. V prejšnjemu komentarju sem mu pozabil čestitati za uspeh. Ker, tiste steklenice njegovega vima, ki sem jih dobil za darilo, mi ne izstopajo. Nisem poznavalec vin.

    • djdj 16:43 05.avgust 2018.

      Strinjam z komentarjem Mark035. Vzev, vi pa še niste desetletje+ vozili korejskega avtomobila. Tako da, ne se smešit.

    • vzev 18:22 05.avgust 2018.

      Najditi Hyundia s 400.000 km je že skoraj misija nemogoče. Pri VW so to čisto navadni km. Korejci so avti za tiste, ki ga kupijo novega in ga potem hitro prodajo, ker po parih letih že cel avto škriplje.

    • Rdečivrag 16:37 07.avgust 2018.

      Poglejte si raje nemške statistike o pokvarljivosti avtomobilov ali pa o tem, kateri zgubi kot rabljen manj na vrednosti. Očitno je Kia že nekaj let v vrhu ali pa celo prva zaradi kakovosti, ki jo brez dvoma na določen način ...prikaži več potrjuje tudi njena 7-letna garancija, ki jo še vedno ni nihče ne dosegel ne presegel. To, da pametujejo samo taki, ki še niso sedeli v korejskem ali japonskem avtu, je pa itak slovenska klasika. Očitno moraš kdaj v tujino, tako kot Kristančič, da vidiš bolj realno sliko

  • perhan63 10:22 05.avgust 2018.

    ma kapo dol kar je dosegel..ampak samovšečen pa tolk da se ti gabi

  • miho 09:49 05.avgust 2018.

    Kaj vas briga, kateri avto vozi, mater no jedno! Dajte raje kaj drugega v naslov, kaj takega, kar bo povezano s temo, o kateri bo govora!

  • djdj 10:07 05.avgust 2018.

    Racionalen človek, ki bo raje višek kapitala bolje investiral. Enako ga bo Ferrari, ga bo tudi Kia pripeljala do cilja, le vožnja v njej je bolj udobna. Za moj proračun je tudi Stinger drago vozilo.

  • matz 10:01 13.avgust 2018.

    a vam je doniral cisterno vina, da ga je treba gledat ze 2 tedna?

  • Tadej 13:01 05.avgust 2018.

    Samo vidim ga, pa mi je ze antipaticen.

  • Rdečivrag 16:40 07.avgust 2018.

    Tip je CAR...o tem ni dileme. To, da ne vozi kakšen precenjen avto naduto nemške znamke, ima pa še dodatno težo...Sicer pa, zdaj ima petardo s 370 KM za 60K eur, za katerih bi dobil v najboljšem primeru BMW 320 ...prikaži več dizel s precej manj opreme in enkrat manjšo konjenico. Kdo je zdaj pametnejši?

  • TistoPravo 10:18 05.avgust 2018.

    Kia ia ia

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.