Šport
3035 ogledov

Iz United Medie pojasnili, zakaj operaterji v ponudbo ne vključijo Sportkluba

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • CharlySheen 13:06 24.avgust 2022.

    Pred časom je Telemach omogočal testno prijavo v EON Sport za čas 30 dni, potem pa so to ponudbo kar naenkrat umaknili. Takrat sem bil naročnik T-2, ker so iz svoje programske sheme izključili sport klub, sem se preselil na ...prikaži več A1, kjer ni nič bolje, naročnina na Telemach pa na lokaciji, kjer živim, baje ni možna. Obnovite ponudbo za EON Sport, ki bi vključevala samo programe Sportklub in ga ponudite tudi drugim naročnikom oz. komurkoli, ki se želi naročiti, magari samo za mobilne naprave.

    • dragica144 14:24 24.avgust 2022.

      Previdno s Telemachom oziroma Sportklubom jaz ga imam pa ne morem gledati nobene pametne nogometne lige, vse so nehali prenašat. Prenašajo japonsko, finsko ,turško in kaj pa jaz vem še kašne bedarije. Zadnjo sezono smo lahko gledali Premier League zdaj ...prikaži več pa nič več. Trenutno imam še vezavo in se že pripravljam na zamenjavo oparaterja zdaj pa vidim da tudi A1 ni bog ve kaj. Pozdrav iz LJ.

  • CharlySheen 13:54 24.avgust 2022.

    Želim spremljati tekme Premier League in to vse, ki bi jih rad gledal, ne samo 3 (večinoma manjših klubov) v soboto, kot je to sedaj na Arena Sport na A1. In to sem pripravljen plačati! Samo zdaj bo problem, ko ...prikaži večko so ponujene cene prišle v javnost, operaterji pa jih bodo navili krat 10!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.