Mene pa moti, da ob sobotah niso odprte pošte vsaj v večjih krajih (razen LJ in MB). Če si napr. v Slovenj Gradcu, Krškem ali Celju verjetno ne boš hodil v Ljubljano. Lahko bi bile odprte vsaj od recimo 8… ...prikaži več - 12h. Pri nas je v večjih mestih nad 80K prebivalci odprta ena pošta tudi ob nedeljah od 7 - 19h.
Manj za več denarja , se glasi moto Pošte Slovenije. Z monopolom na nekatere storitve ustvarja velik dobiček. Potrebna bi bila konkurenca, da se zbudijo...
Predpisi očitno ne veljajo za vse enako... Cetis ne sme posredovati odpremne številke naslovniku, Mimovrste pa jo sme. Kdo je tukaj nor? Ali niso zakoni za vse enaki?
Če mi podjetje zasebnega sektorja (npr. mimovrste) pošlje kakšen paket, pa odpremna številka ni osebni podatek, ki bi ga varovali pred menoj??? Dobim jo namreč ob vsaki odpremi njihove pošiljke, da lahko pošiljki sledimo od odpreme do dostave.
no ja bo bolje ko boste dobili na mobilca. me zanima na koga se boste pa potem obračali? na alekso? čudno in hecno in seveda žalostno je to, da je zame to priporočena pošiljka. recimo paket, ki ga pošlje temu… ...prikaži veču z vrednost 1€ se pošilja sto SMS kje je trenutno ta škatljica tole pa .. že zaradi časa 3 tednov. tako pa bi se takoj videlo da je pošilka zatavala. in bi se že drugi dan lahko stranka oglasila in bi se lahko našlo . po 3 tednih bi bila lahko že bogve kje, če bi bila kakšna čistilka pridna
Osebna izkaznica je čakala na pošti zato težko verjamem, da na dom ni dobila obvestila o nevročeni pošiljki. Vemo, da poštar v nabiralniku pusti obvestilo natisnjeno na ročni tiskalnik podobno potrdilu ob plačilu z bančno kartico. Če imamo v nabiralniku… ...prikaži več več pošte, pa še reklame, nam lahko obvestilo, velikokrat je zvito v rolico, ne da se zavedamo pade na tla ali pa ga zavržemo z reklamami!? Če bi ona na pošti takoj rekla, da je obvestilo verjetno izgubila verjamem, da takšnih težav ne bi imela!?
Tudi to, da naj bi ona kar tri tedne preverjala kje naj bi obtičala osebna izkaznica je za lase privlečeno, ker v tem primeru je zagotovo ne bi več čakala na pošti, ker pošta mora skladno z predpisi nevročeno priporočeno… ...prikaži več pošiljko vrniti pošiljatelju po preteku 15 dni.
“Delež izgubljenih pošiljk je zanemarljiv..” Za pošto verjetno res nepomemben, toda posameznika?! Dajte, pošta, nehajte se delati norca iz ljudi! Vsaj opravičite se!
Napake so se, se dogajajo in se tudi bodo, ker smo pač ljudje tudi zmotljivi. Bi pa bilo lepo in prav vljudno opravičilo in morda eno majhno, simbolično darilce. Ljudje znamo opravičilo tudi sprejeti.
Zanikrne uslužbenke in zastarela pošta Slovenije.
Mene pa moti, da ob sobotah niso odprte pošte vsaj v večjih krajih (razen LJ in MB). Če si napr. v Slovenj Gradcu, Krškem ali Celju verjetno ne boš hodil v Ljubljano. Lahko bi bile odprte vsaj od recimo 8… ...prikaži več - 12h. Pri nas je v večjih mestih nad 80K prebivalci odprta ena pošta tudi ob nedeljah od 7 - 19h.
Manj za več denarja , se glasi moto Pošte Slovenije. Z monopolom na nekatere storitve ustvarja velik dobiček. Potrebna bi bila konkurenca, da se zbudijo...
Predpisi očitno ne veljajo za vse enako... Cetis ne sme posredovati odpremne številke naslovniku, Mimovrste pa jo sme. Kdo je tukaj nor? Ali niso zakoni za vse enaki?
Če mi podjetje zasebnega sektorja (npr. mimovrste) pošlje kakšen paket, pa odpremna številka ni osebni podatek, ki bi ga varovali pred menoj??? Dobim jo namreč ob vsaki odpremi njihove pošiljke, da lahko pošiljki sledimo od odpreme do dostave.
no ja bo bolje ko boste dobili na mobilca. me zanima na koga se boste pa potem obračali? na alekso? čudno in hecno in seveda žalostno je to, da je zame to priporočena pošiljka. recimo paket, ki ga pošlje temu… ...prikaži veču z vrednost 1€ se pošilja sto SMS kje je trenutno ta škatljica tole pa .. že zaradi časa 3 tednov. tako pa bi se takoj videlo da je pošilka zatavala. in bi se že drugi dan lahko stranka oglasila in bi se lahko našlo . po 3 tednih bi bila lahko že bogve kje, če bi bila kakšna čistilka pridna
Osebna izkaznica je čakala na pošti zato težko verjamem, da na dom ni dobila obvestila o nevročeni pošiljki. Vemo, da poštar v nabiralniku pusti obvestilo natisnjeno na ročni tiskalnik podobno potrdilu ob plačilu z bančno kartico. Če imamo v nabiralniku… ...prikaži več več pošte, pa še reklame, nam lahko obvestilo, velikokrat je zvito v rolico, ne da se zavedamo pade na tla ali pa ga zavržemo z reklamami!? Če bi ona na pošti takoj rekla, da je obvestilo verjetno izgubila verjamem, da takšnih težav ne bi imela!?
Tudi to, da naj bi ona kar tri tedne preverjala kje naj bi obtičala osebna izkaznica je za lase privlečeno, ker v tem primeru je zagotovo ne bi več čakala na pošti, ker pošta mora skladno z predpisi nevročeno priporočeno… ...prikaži več pošiljko vrniti pošiljatelju po preteku 15 dni.
“Delež izgubljenih pošiljk je zanemarljiv..” Za pošto verjetno res nepomemben, toda posameznika?! Dajte, pošta, nehajte se delati norca iz ljudi! Vsaj opravičite se!
Napake so se, se dogajajo in se tudi bodo, ker smo pač ljudje tudi zmotljivi. Bi pa bilo lepo in prav vljudno opravičilo in morda eno majhno, simbolično darilce. Ljudje znamo opravičilo tudi sprejeti.
Dragi kot žefran...