Slovenija /slovenija/intervjuji
3889 ogledov

"Številni starši svoje otroke prezgodaj izpostavijo spletu"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:15 04.februar 2023.

    Zarukani starši se pač ne zavedajo, da je spletni svet tudi krut in pokvarjen, ki vam otroka lahko prej ubije kot pa ta realni, fizični...

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:02 04.februar 2023.

      Prepovej mu,bo pa še bolj privlačno,treba ga pač imeti pod kontrolo,popolnosti pa ni in nikoli ne bo

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 10:30 04.februar 2023.

      Glej, nikoli nisem otrokom prepovedal, da uporabljajo najostrejše kuhinjske nože, le pokazal sem kako so ostri in kako jih uporabljaš, ne da se poškoduješ....In ni bilo nikoli nobenih resnejših poškodb..

    • Avatar NickMason
      NickMason 11:26 04.februar 2023.

      No za splet ti bodo pa otroci pokazali kako to gre😀

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 11:32 04.februar 2023.

      Dobra...;))....Kar se spleta tiče sam z veseljem mečem nože v zrak, še posebej ker vidim, da drugi nastavljajo glave..;)

    • Avatar NickMason
      NickMason 11:37 04.februar 2023.

      jezne možičke misliš,ki se bentijo na vse😀

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 11:54 04.februar 2023.

      Kakšen "Jernej65" se bo že pojavil, vsaj ob Ukrajinski tematiki, če ne prej ;))

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 09:32 04.februar 2023.

    Mi smo imeli vedno nedeljo za družinski izlet, brez telefonov...sobota je bila rezervirana za pospravljanje, čiščenje, pranje, likanje in popoldan na obisk k starim staršem. Mi nismo imeli porušenega urnika zaradi covida. Smučanje pozimi, plavanje poleti, vmes pa šport in ...prikaži več učenje...naši niso imeli dosti časa za spletne igrice in čvekarije.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 23:43 04.februar 2023.

      "Družinski izlet brez telefonov."...Tipičen primer bedastih staršev, ki ne unajo sobivati z razvojem tehnologije. Na takšnem izletu MORA biti prisoten telefon za slučaj nuje. Seveda pa ni treba, da je vključen..

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 07:26 05.februar 2023.

      lu.ckyss...smo različno misleči ljudje in čas bi že bil da odrasteš...kajti uro pred smrtjo boš spoznal tudi ti...kako si brez vezen model !

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 07:59 05.februar 2023.

      Če dežuje in si brez dežnika, ker si "drugače misleč", to pač ne govori o tvoji pameti nič pozitivnega..Se seveda strinjam, da smo različno misleči v smislu, da nekateri bolj slabo razmišljate, oziroma drugi mislijo namesto vas...

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 07:33 07.februar 2023.

      ko boš ti rodil 4 sinove in jih spravil do doktorata znanosti, brez pametnega telefona, se mi javi, do takrat pa prenehaj žalit ljudi ki jih ne poznaš in začni spoštovat ljudi okoli sebe ! S teboj ne bom tekmovala ...prikaži več besedno, ker si zame nepomemben faktor !

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 07:47 07.februar 2023.

      Jaz k sreči ne rojevam in tudi tvoji sinovi si pač ne morejo izbirati staršev ....In lepo da se vračaš tja kamor spadaš...Za šporhet, za drugam nisi več...narava, žal..

  • drecos123 09:22 04.februar 2023.

    kakrsen stars taksen otrok kriva je pa tudi epidemija, 2 leti zapiranj sol otroc pa na racunalniku, halo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.