Šport /sport/zimski-sporti
9129 ogledov

Izobčeni Timi Zajc: "Po prespani noči mi je jasno ..."

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ode 18:42 14.december 2020.

    Čim prej naj se ga znebijo. On in njegov foter menda že vseskozi delata zgago, špetir in nemir med osebjem in tekmovalci.

    • Detel5ica 19:03 14.december 2020.

      Podprem, da gre. Pa naj nastopa za neko drugo državo, to je imel že v mislih

    • SVOBODA 20:27 14.december 2020.

      Smrkavec je težak in se bolj oče! Pionirski trener je rekel, da so mu fovs ker je stajerwc - idiotska izjava od idiota ! Tamal se je usral ko je videl, da so vsi po njemu padli tudi sotekmovalci in ...prikaži več ga morajo ostro kaznovati ! Najmanj kar je druga ekipa !

    • SVOBODA 20:51 14.december 2020.

      Ja samo brez dovoljenja zveze ! Brez dovoljenja mora eno sezono pocivat in ne sme tekmovati ! Zdaj naj ga dajo v kazen brezbtekem pa naj ga oče trenira za hišo !

    • groffriedrich 16:00 15.december 2020.

      Ode,kaj se v barju še nisi napil dovolj vode?Se vidi,da so se ti možgani od regljanja in kvakanja skisal.Tvoji komentarji glede Timija so za v album vseh napak narave vključno s teboj.Čestitam,zapisal si se v Guinessovo knjigo rekordov!

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 19:01 14.december 2020.

    V vsakem primeru bi Bertoncelj lahko in moral prevzeti del odgovornosti za neuspehe naših tekmovalcev. Njegova poteza odhoda kaže na to, da ni psihično uravnovešen.

    • groffriedrich 22:39 14.december 2020.

      Bravo stoychi!Se popolnoma strinjam s tabo.Minili so časi Jugoslavije,bo treba prevetrit sodrgo,ki je že leta in leta v isti sestavi vključno z glavnino,katero je čas povozil že pred osamosvojitvijo.

  • Detel5ica 18:27 14.december 2020.

    Spomnim se Timijevih izjav v prejšnji setoni. Čim je dosegel boljši rezultat,je izjavljal,da samo malo še manjka,pa bo najboljši na svetu. Mulc naduvani, Prevca ne bo nikoli dosegel, manjka mu skromnosti in zavesti,da tekmuje v imenu Slovenije.Pa naj trenira s ...prikaži več svojo ekipo, oče pa naj naredi finančno konstrukcijo, brez denarja Smučarske zveze.

    • groffriedrich 20:10 14.december 2020.

      Detel5ica,ne veš kaj govoriš.Timi je star šele 20 let!Postavil se je zase,zdaj pa javni linč!Zaradi takih,kot si ti pa smo Slovenčki tako ponižni.Gros kaže mišice na ubogem Timiju namesto,da bi se izprsil pri goljufijah sodnikov.Marsikatera kolajna nam je zaradi takih,kot ...prikaži več je Jelko Gros,ušla,!!! Tam pa Gros nima jajc,najlažje je udarit tja kjer se ti ne more vrnit.Skoke spremljam že štirideset let in NA MLADIH SVET STOJI!!!Stari naj se umaknejo,jih je povozil čas.Nismo več v Jugoslaviji.

  • poki 22:54 14.december 2020.

    Vseno, tudi če se nebi opravičil vse se da umit samo črn obraz ne.

  • SVOBODA 20:48 14.december 2020.

    Tinsi pa ziher ponosen stajerec . In škoda ker si tudi butec

    • groffriedrich 21:09 14.december 2020.

      Svoboda,če je kdo butec si to ti!Zgleda,da ti ime ne pristaja.Za Timija pa naj velja demokracija in:SVOBODA govora.Ampak močvirnikom je to težko vbit v glavo.

    • SVOBODA 21:37 14.december 2020.

      No pa si res stajerec - jaz sem v športu že dolgo in tam nikakor ni nobene demokracije . To je spoznal tudi šmrkavec ! Drugače pa sem v športu srecal veliko stajercev pa so vsi fajn fantje in punce- ...prikaži več vsi, ki so v športu vedo kaj govorim- ti ne sodis mednje in si zato pač butec

    • groffriedrich 22:07 14.december 2020.

      Zato,ker si v športu že pre,pre,pre dolgo ti je udarila v glavo misel,da veš kaj govoriš ampak veš BUTEC SVOBODA:železo se kuje,dokler je še vroče.Ta pregovor je starejši od naju dveh.Če si pa ti že dolgo v športu,videt ti ni,sem pa jaz PAPEŽ.

    • SVOBODA 09:19 15.december 2020.

      papež !

    • groffriedrich 11:41 15.december 2020.

      Res me zanima,kaj si v športu dosegel ti,ki se tako hvališ in imaš toliko pojma.Kar se pa mene tiče,ko praviš,da nimam pojma,ti pa lahko povem samo to,da sem zate profesor z številnimi kolajnami in to kar sem jaz dosegel ti ...prikaži več ne boš nikoli pa lahko živiš še milijon let.Malo se zamisli glede svojih nebuloz.

  • malarin 07:45 15.december 2020.

    Vsak dan se učimo, stari in mladi. Timi, kolikokrat si nam polepšal dan, pričakujem, da ga nm boš še ! ! !

  • malarin 07:46 15.december 2020.

    malarin 07:45 15.DECEMBER 2020. Vsak dan se učimo, stari in mladi. Timi, kolikokrat si nam polepšal dan, pričakujem, da ga nam boš še ! ! !

  • marjan3 23:19 14.december 2020.

    Sicer nevem natančno kaj se je zgodilo, toda kot sem prebral je Timi rekel, da za slabe rezultate so odgovorni trenerji in kaj je tukaj problem, res je tako. če je Timi izpolnjeval vse zahteve trenerja, potem je odgovoren trener. ...prikaži več Tudi sam sem bil 50 let trener. Drugo pa bi bilo, če Timi nebi izpolnjeval programa, samo potem ga mora trener prijavit na disciplinski organ na zvezi. Kolikor vem Timi ni bil v disciplinskem postopku. Za rezultate so odgovorni trenerji,

    • groffriedrich 11:31 15.december 2020.

      Bravo Marjan,se vidi,da ste bili trener in znate razmišljati,za razliko od Svobode,ki komentira stvari o katerih nima pojma.Smučarska zveza pa naj se raje loti nepravičnih in skorumpiranih ocenjevanj pri skokih.Tam so pa vsi tiho,kot riti,treba je zdaj Timija jebat saj ...prikaži več ne more vrniti udarca.Tipično slovensko,zato pa nas nihče ne jemlje resno.Nismo več v Jugoslaviji,bo treba pošteno prevetrit vse skup.

  • nahipca 06:55 15.december 2020.

    www︎.︎imgb︆.︆net - oddličen prrojekt za odrasle, ki želijo najti partnerja za sseks

  • groffriedrich 18:49 14.december 2020.

    Timi,lepo,da si se opravičil ampak po mojem si prehiter.Ne vem zakaj nebi raje skakal zase ali pa za drugo državo.Ni ti treba tega,da te vlačijo po zobeh tako eni,kot drugi.Vidiš,koliko te ljudje cenijo in zakaj bi skakal za takšne ljudi?Naredi,kar ...prikaži več je naredila Tina Maze,pa srečno in hvala za tako hvaležnost,tudi tvojih soskakalcev.Mlad si še in dovolj pogumen za naslednji korak!Svaka čast!

    • asmas1965 21:20 14.december 2020.

      podpiram.Ljubo jasnič naj gre lepo v penzijo in drugim prepusti mesto.samo v SLo so take funkcije doživljenske.Spomnimo se Kocjančiča.Vsepovsod ga je bilo polno .Sponzorja pa so si morali pa priboriti športniki sami namesto da bi poskrbelo vodstvo.Tina Maze je dobila ...prikaži veča "milko "brez kocjančiča.To pove vse o naših OSIVELIH DEMENTNIH VODITELJIH RAZNIH ŠPORTNIH ZVEZ

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.