Slovenija
22 ogledov

Izplačati bo treba tretjo četrtino plačnih nesorazmerij

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ac-dc 21:05 26.september 2013.

    Irma je kriva ja.1.Kdo si je plačna nesorazmerja sploh izmisli? Gregi2.Kdo je dovolil, da so jih nekaterim odpravili, drugim pa prelagali?3.Kdo pa je zmešal vso solato s plačnimi nesorazmerji ter prelagal izplačila iz leta v leto?

  • Oxxo 21:27 26.september 2013.

    (Pre)Virant je pocukran, polizan (beri spolzek kot ligenj) politični povzpetnik s hinavskim pogledom. Še ko nakupuje po Leclercu se samovšečno smeji (in s prazno glavo misli, kako ga ljudje in prodajalke obrajtajo). Plačna reforma je njegov strel v ...prikaži več prazno, saj je zmetal vse v en kotel, dobro premešal in podkuril ogenj - ter s plešeglavcem odšel. Pustil pa... ON naj odgovarja!

  • sprehajalec 21:02 26.september 2013.

    Ni kaj saj zato se gre. Vladajoča klika ob podpori svojih vzvodov oblasti, ki jim popularno rečemo državna uprava, bo pobrala kar je še ostalo. V pricipu smo vsi ujetniki te diktature.

  • Boschtjan Zupanchich 01:15 27.september 2013.

    SODOVI BREZ DNA !!! Samo Zaradi Delomrznežev ki posedajo po pisarnah in pasejo svojo lenobo z nekoristnim parazitskim "delom" mora narod Trpeti !!! Ampak, Butast + Slep narod zgleda da še nima dovolj revščine, in bo izgleda še malo več ...prikaži večč dal onim ki že itak imajo preveč !!!

  • renemario 06:20 27.september 2013.

    Virant en veliki gobec, ki je državi z svojimi dejanji naredil kar nekaj škode. Ali bo odgovoarjal pred sodoščem ??????

  • bingbong 22:42 26.september 2013.

    Ko mi Prašičjeglavi to nakaže bom takoj prenakazal na Ciper, ker drugače sem v nevarnosti, da mi davkarija pobere neznani izvor premoženja. O vi kurbeži kaj delate z našim denarjem in s proračunom. Kolega pravi pa, da raje kot da ...prikaži več mu to bogatstvo nakažejo, da mu Prašičjeglavi zrihta poceni lete pri Adriji in malice na NLB pri Medji, pravi, da bi se mu bolj splačalo. In jaz mu verjamem. Prašičjeglavi upam, da te doleti roka pravice in da te ne spregleda Božje oko.

  • ennanova 21:27 26.september 2013.

    Miselni lenuhiIn tudi če bi bil sprejet vesoljni zakon, ki bi trditev o miselnih lenuhih razglasil za smrtno žalitev, ne bi …http://za-misli.si/kolumne/darko-zlebnik/1201-miselni-lenuhi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.