Ne bo šlo. KZ omogoča do 10 let. Če bi hotel KZ spremenit v tem delu, bi moral najprej odstopit od konvencije o človekovih pravicah, potem pa še spremeniti ustavo.
Takle mamo, ko pa jih v zaporih ujčkajo.Zapor bi bil, en obrok na dan sobe brez oken,pa delat v tovarni 10 ur,da odsluži svoje bivanje,pa da vidiš če bi še kradli in pretepali naše pomehkužene sinčke
Ne zavedata se? Potem nista opravilno sposobna? Torej na psihiatrijo, zaprti oddelek. Šoki, pomirjevala, lobotomija, saj sta nevarna okolici. A menim, da bi vseeno raje hitro priznala, da prekleto dobro vesta, kako nasilna sta bila. Potem pa na leto ali… ...prikaži več dve prisilnega dela v kamnolom ali na gradbišče AC, da se njun ego malce obrusi. Ne pa v klimatizirani sanatorij s fitnesom, eko obroki in z vsemi e-priključki moderne dobe, kamor ga je danes poslalo sodišče!
Fu*k the human rights (Nuland™)!
Ponovno so se sodniki pokazali v prqvi luči. Takšne bi bilo treba odstranit iz družbe za stalno, ne pa jim dat najnižje možne zakonsko predvidene kazni.
Sodnik v nobenem primeru ne more sodit v nasprotju z zakonom, zato ne govori o nekakšni "pravi luči". Tip je dobil 5 let izgona od max. 10. Ne moreš mu pa za pretepanje dati max. ker KZ (zaenkrat) velja načelo… ...prikaži več sorazmernosti. K dejstvu da bo sploh izgnan (če bo) veliko pripomore oteževalna okoliščina kršenja pogojnega izpusta.
Pravni analfabet. Govorim o izgonu oz. prepovedi vstopa, bebec. Vsaj brati se nauci, ce se že usajas. Pojdi rajsi pred blok zaracunavat parkirnino, ce ti bo kdo zasedel parkirplac 🤣 Kajbojc
Izgnat iz države za vedno , ne pa za nekaj let, ker potem bo še hujši.
Ne bo šlo. KZ omogoča do 10 let. Če bi hotel KZ spremenit v tem delu, bi moral najprej odstopit od konvencije o človekovih pravicah, potem pa še spremeniti ustavo.
Takoj izgon za vedno, naj arest prestajata v svoji drźavi, ne da jim moramo še dve leti futrati.
Ne moreš. Max. je 10 let. Treba je upoštevati tudi sorazmernost. KZ si malo preberi.
Cigani pa šiptarji - sami korenjaki, seveda vedno v družbi. Ko pa je sam, pa rep med noge.
Takle mamo, ko pa jih v zaporih ujčkajo.Zapor bi bil, en obrok na dan sobe brez oken,pa delat v tovarni 10 ur,da odsluži svoje bivanje,pa da vidiš če bi še kradli in pretepali naše pomehkužene sinčke
Ne gre. Še posebej ne soba brez oken. Bi tožil Slovenijo na ESČP in gladko dobil.
Ne zavedata se? Potem nista opravilno sposobna? Torej na psihiatrijo, zaprti oddelek. Šoki, pomirjevala, lobotomija, saj sta nevarna okolici. A menim, da bi vseeno raje hitro priznala, da prekleto dobro vesta, kako nasilna sta bila. Potem pa na leto ali… ...prikaži več dve prisilnega dela v kamnolom ali na gradbišče AC, da se njun ego malce obrusi. Ne pa v klimatizirani sanatorij s fitnesom, eko obroki in z vsemi e-priključki moderne dobe, kamor ga je danes poslalo sodišče! Fu*k the human rights (Nuland™)!
Samo na AC ne zapornikov!! Bi se bilo nevarno potem po teh cestah vozit!
Izgnat za vedno, oba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ali prej ni vedel, da ima tukaj družino, golazen ničvredna!!!!!!!!!!!!!!!!
Munja, KZ bo treba prebrat. Ti ne pomagajo niti vsi klicaji na tem svetu, max. je 10 let.
Oba sterat u tri pizde materne, in jih skopit, da se taka sodrga ne razmnožuje na račun naše države!!
Pa se ti zdi da je več tujcev takšnih malih kriminalcev kot pa Slovencev?
Ta sin naj gre v vojsko,al pa k policiji
Ne pametnjači....
Ponovno so se sodniki pokazali v prqvi luči. Takšne bi bilo treba odstranit iz družbe za stalno, ne pa jim dat najnižje možne zakonsko predvidene kazni.
Sodnik v nobenem primeru ne more sodit v nasprotju z zakonom, zato ne govori o nekakšni "pravi luči". Tip je dobil 5 let izgona od max. 10. Ne moreš mu pa za pretepanje dati max. ker KZ (zaenkrat) velja načelo… ...prikaži več sorazmernosti. K dejstvu da bo sploh izgnan (če bo) veliko pripomore oteževalna okoliščina kršenja pogojnega izpusta.
Izgnat to golazen in CELOTNO njuno družino, če jo imata tukaj....vse čez mejo in, če se slučajno vrnejo...takoj metek v čelo na meji.
Ne moreš, ker nismo več v letu 1950.
Gnidi naj odsedita komplet kazen, potem pa obema brca v rit in za vekomaj prepoved vstopa
Vekomaj? Evo ga eeee, pravni strokovnjak🤣
Maksimum po KZ je 10 let.
Pravni analfabet. Govorim o izgonu oz. prepovedi vstopa, bebec. Vsaj brati se nauci, ce se že usajas. Pojdi rajsi pred blok zaracunavat parkirnino, ce ti bo kdo zasedel parkirplac 🤣 Kajbojc
To so strokovnjaki, ki bi jih na veliko uvažala nič boljša sleparska ter plenilska levica.
Hočeš reči, da je večina tistih ki pride kriminalcev?
Glede na imeni sta oba cigojnarja.
Niti ne, en je Albanček, drug nosi pa klasični Romunski priimek.
Vse uvožene, ki kršijo pravni red Republike Slovenije, izgnati vključno z družino, brez možnosti ponovnega vstopa.
Ne moreš.
zdravniki in inženirji