Slovenija /slovenija/crna-kronika

Izpoved dijakove matere: Ponoči kriči, naj ga ne tepejo

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PaPajapopi 07:50 26.junij 2026.

    Izgnat iz države za vedno , ne pa za nekaj let, ker potem bo še hujši.

    • blayo 14:31 26.junij 2026.

      Ne bo šlo. KZ omogoča do 10 let. Če bi hotel KZ spremenit v tem delu, bi moral najprej odstopit od konvencije o človekovih pravicah, potem pa še spremeniti ustavo.

  • Plavi-mil 08:12 26.junij 2026.

    Takoj izgon za vedno, naj arest prestajata v svoji drźavi, ne da jim moramo še dve leti futrati.

    • blayo 14:32 26.junij 2026.

      Ne moreš. Max. je 10 let. Treba je upoštevati tudi sorazmernost. KZ si malo preberi.

  • niloda 07:47 26.junij 2026.

    Cigani pa šiptarji - sami korenjaki, seveda vedno v družbi. Ko pa je sam, pa rep med noge.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:39 26.junij 2026.

    Takle mamo, ko pa jih v zaporih ujčkajo.Zapor bi bil, en obrok na dan sobe brez oken,pa delat v tovarni 10 ur,da odsluži svoje bivanje,pa da vidiš če bi še kradli in pretepali naše pomehkužene sinčke

    • blayo 14:34 26.junij 2026.

      Ne gre. Še posebej ne soba brez oken. Bi tožil Slovenijo na ESČP in gladko dobil.

  • bobubob 08:51 26.junij 2026.

    Ne zavedata se? Potem nista opravilno sposobna? Torej na psihiatrijo, zaprti oddelek. Šoki, pomirjevala, lobotomija, saj sta nevarna okolici. A menim, da bi vseeno raje hitro priznala, da prekleto dobro vesta, kako nasilna sta bila. Potem pa na leto ali ...prikaži več dve prisilnega dela v kamnolom ali na gradbišče AC, da se njun ego malce obrusi. Ne pa v klimatizirani sanatorij s fitnesom, eko obroki in z vsemi e-priključki moderne dobe, kamor ga je danes poslalo sodišče! Fu*k the human rights (Nuland™)!

    • blayo 14:36 26.junij 2026.

      Samo na AC ne zapornikov!! Bi se bilo nevarno potem po teh cestah vozit!

  • munja 10:24 26.junij 2026.

    Izgnat za vedno, oba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ali prej ni vedel, da ima tukaj družino, golazen ničvredna!!!!!!!!!!!!!!!!

    • blayo 14:37 26.junij 2026.

      Munja, KZ bo treba prebrat. Ti ne pomagajo niti vsi klicaji na tem svetu, max. je 10 let.

  • Avatar Bozo53
    Bozo53 09:40 26.junij 2026.

    Oba sterat u tri pizde materne, in jih skopit, da se taka sodrga ne razmnožuje na račun naše države!!

    • blayo 14:41 26.junij 2026.

      Pa se ti zdi da je več tujcev takšnih malih kriminalcev kot pa Slovencev?

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:33 26.junij 2026.

    Ta sin naj gre v vojsko,al pa k policiji

  • Luksi 11:04 26.junij 2026.

    Ponovno so se sodniki pokazali v prqvi luči. Takšne bi bilo treba odstranit iz družbe za stalno, ne pa jim dat najnižje možne zakonsko predvidene kazni.

    • blayo 14:46 26.junij 2026.

      Sodnik v nobenem primeru ne more sodit v nasprotju z zakonom, zato ne govori o nekakšni "pravi luči". Tip je dobil 5 let izgona od max. 10. Ne moreš mu pa za pretepanje dati max. ker KZ (zaenkrat) velja načelo ...prikaži več sorazmernosti. K dejstvu da bo sploh izgnan (če bo) veliko pripomore oteževalna okoliščina kršenja pogojnega izpusta.

  • SlavkoKrizman 12:19 26.junij 2026.

    Izgnat to golazen in CELOTNO njuno družino, če jo imata tukaj....vse čez mejo in, če se slučajno vrnejo...takoj metek v čelo na meji.

    • blayo 14:48 26.junij 2026.

      Ne moreš, ker nismo več v letu 1950.

  • eeee 12:03 26.junij 2026.

    Gnidi naj odsedita komplet kazen, potem pa obema brca v rit in za vekomaj prepoved vstopa

    • blayo 14:47 26.junij 2026.

      Vekomaj? Evo ga eeee, pravni strokovnjak🤣

    • blayo 14:47 26.junij 2026.

      Maksimum po KZ je 10 let.

    • eeee 15:51 26.junij 2026.

      Pravni analfabet. Govorim o izgonu oz. prepovedi vstopa, bebec. Vsaj brati se nauci, ce se že usajas. Pojdi rajsi pred blok zaracunavat parkirnino, ce ti bo kdo zasedel parkirplac 🤣 Kajbojc

  • slovenski3 12:40 26.junij 2026.

    To so strokovnjaki, ki bi jih na veliko uvažala nič boljša sleparska ter plenilska levica.

    • blayo 14:49 26.junij 2026.

      Hočeš reči, da je večina tistih ki pride kriminalcev?

  • dare326 12:48 26.junij 2026.

    Glede na imeni sta oba cigojnarja.

    • blayo 14:51 26.junij 2026.

      Niti ne, en je Albanček, drug nosi pa klasični Romunski priimek.

  • dare326 12:59 26.junij 2026.

    Vse uvožene, ki kršijo pravni red Republike Slovenije, izgnati vključno z družino, brez možnosti ponovnega vstopa.

  • Avatar kapucino
    kapucino 14:27 26.junij 2026.

    zdravniki in inženirji

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.