Zdravje
43844 ogledov

Izpoved testiranke: Je virus med nami že krožil januarja in februarja?

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 12:22 21.april 2020.

    Vprasanje je, koliko vpliva bo imela politika na rezultate. Da ne naštevam naprej. Ne gre za nobene teorije zarote. Je pa dejstvo, da ko so farmacevti začeli nagrajevati zdravnike za propagiranje svojih izdelkov in, ko sem to ugotovila, sem se ...prikaži več vprašala, kdo sploh še po pravici in znanju pove dejstva. Je pa res, da je veliko zdravnikov, ki so častni ljudje in delajo po svoji vesti. Tem pa vsa čast....

  • supreme 09:39 21.april 2020.

    Vecje vprasanje je ...kolk bo to testiranje prilagojeno taksnim ali drugacnim pogojem

    • Janez_53 10:06 21.april 2020.

      A si strokovnjak za to področje?

    • Marcelko 11:37 21.april 2020.

      Ja, same teorije zarot so povsod.

    • supreme 14:07 21.april 2020.

      Janeze....kaj ti naj odgovorim??? Karkoli ti....verjetno neu dost dobr za tebe ...

    • fiston 16:30 21.april 2020.

      Janezu, so rekli, naj sodelujemo, da bomo potem bolje živeli. No če vedo, da bomo potem bolje živeli, potem so rezultati že v naprej znani.

  • Janez 07:34 23.april 2020.

    O naslovu članka pa v vsebini potem nič. Prepričan sem, da je koronavirus krožil med nami že prej januarja in februarja pred uradno napovedjo epidemije. Letos je moja družina vključno z menoj preživljala zelo agresivno obliko gripe, ki je po ...prikaži večo mojem mnenju bil korona virus le da oblasi tega niso vedele!!

    • Žurnalček 11:50 23.april 2020.

      Vse ki so imali takšno obliko "gripe " bi morali testirati , sploh pa ker so idealni za proizvodnjo serumov in antiteles na korono v krvi !

  • Žurnalček 11:47 23.april 2020.

    Moja sorodnica jo je dobila med šolskimi počitnicami na smučanju v Bad Klinkerhajmu ! Smo šli po njo , ker ni bila v stanju voziti, doma je pa potem preležala v pol zavesti cel vikend , se ne spomni , ...prikaži več da bi v ponedeljek odkrili , da ima samo 81% kisika v krvi in jo poslali na Golnik na kisikiranje . Bila je parkrat gor , kašlja pa še danes . Takrat še niso vedeli za korono , nima pa diagnoze za korono ! Edina dobra stvar je , da je nehala kaditi ! Saj bi še kadila , pa ne more !

  • Avatar ovca
    ovca 14:20 12.maj 2020.

    jakec, še 2 x lahko ugibaš :) :) :)

  • Avatar ovca
    ovca 14:17 12.maj 2020.

    NE! Krožil je že novembra, decembra.

  • jakec1575 23:57 21.april 2020.

    mene bolj zanima zakaj smo slovenci placali 128 mio narocil zascitne opreme. :) tole testiranje bo se kar poceni 100 jurjev za material pa se 120 jurjev za testiranje in delo instituta.

  • Žurnalček 11:53 23.april 2020.

    JE , JE , JE, JE , JE , JE, JE , JE , JE, JE , JE , JE, JE , JE , JE, JE , JE , JE, in ne vem zakaj ne pokličejo na testiranje "preživelih " ...prikaži več" na takšno "gripo " !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.