Svet
10980 ogledov

Izredne razmere na Švedskem, na pomoč poklicali vojsko

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 09:41 29.september 2023.

    Evo, to vam je to multikulti priseljevanje, tudi pri nas se bo, če bo šlo tako naprej, začelo dogajati podbno kot v preostalih zahodnih državah!!!

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:57 29.september 2023.

      Se že dogaja,samo ne vem zakaj policija molči.Tile “ubogi“ migranti kradejo po trgovinah in bencinskih servisih kot srake,pridejo policaji,samo popišejo in grejo.Če se bo tako dogajalo,kmalu si ne bomo upali več na ulice po 22.uri,a si slišal taubi?

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:27 29.september 2023.

      Zadnjič sem videl enega v Šiški pred merkatorjem, ko je fehtal za denar, za vogalom pa še 4. njegovi kompanjoni!!! Naj te ne zmede moj avatar, prejšnega so mi zbrisali, pa sem se moral ponovno registrirati!!!

  • dare326 10:37 29.september 2023.

    Kulturna obogatitev.

  • oneh 09:42 29.september 2023.

    Aktualna vlada namesto stanovanj za mlade družine vse aktivnosti usmeja v povečanje nastavitvenih kapacitet ilegalnih migrantov. Enako so Švedi delali pred 10...15 leti. Danes pa imajo kar imajo. Bo pri nas čez 10...15 let podobno? Takrat Janša mogoče ne bo ...prikaži več več živ, kdo pa bo potem kriv? A bomo (še) imeli svobodo in levaki plešete?

  • h4ck3r 10:03 29.september 2023.

    No zakaj si ne vzamemo za vzgled Švede? So kar nekaj led pred nami in namesto, da bi se učili iz izkušenj drugih, jih bomo raje ponavljali sami in se učili iz lastnih. Ne samo primer neuspešnih integracij in priseljevanje, ...prikaži več tukaj je še šolstvo, socialni sistem in še kaj bi se dalo naštevati....

  • atamama 13:23 29.september 2023.

    Udarni naslov. Ampak grem pogledat nazaj 12 let in naslovi so bili...''švedi vzorno asimilirajo''... ''Tujci se počutijo na Švedskem kot doma''... in še veliko takih zgodb slovenskih novinarjev. Redki komentarji so opozarjali na ta scenarij, pa so jih moderatorji brisali. ...prikaži več Spomnim se intervjuja očeta punce inštituta 8 marec. Z zanosom je razpredal o multikulturnosti, osebni svobodi tako da mu je sogovornik kar malo oporekal, pa sta bila iz iste branže po moralnih in političnih opredelitvah.....

    • atamama 13:29 29.september 2023.

      ....in prav bi bilo, da pogledamo pred lastnim pragom. Par dni nazaj, Vič, trgovina M, vrsta pred blagajno, fantje nekje okoli 25 let, mediteransko zagorjene polti, se naslanjajo na gospo 40 let. Več kot očitno nadlegujejo. Obupa. Pusti kupljeno in ...prikaži več gre mimo blagajne ven. Ko starejši gospod blagajničarki omeni incident se ta nasmehne in pravi da je to redno, da pa ni človeka/p...e/ ki bi naredil red. Sama pa si ne upa, ker jih hodi veliko skupaj.....In mi gledamo levo in desno, naravnost pa kaže?

  • Stane Adamič 09:58 29.september 2023.

    V Ljubljani se dogaja podobno. Če si Metelkovec, levičar, ....... lahko delaš kar hočeš... si zaščiten od samega vrha države.

  • Kmodri 19:06 29.september 2023.

    Doktorji in inženirji iz Afrike, Pakistana, Iraka so nezadovoljni z življenjskim standardom. Saj so vendar visokokvalificira delovna sila...Aja, z delanju zdrah!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.