Motorist kot ranljiva kategorija je ''čisto počas'' pripeljal tako da bi vozilo, ki je izsililo prednost lahko ''ustavilo''...... Sicer pa zavorna pot, dolžina leta motorista in izračun kaže na 2,2 kratno prekoračitev hitrosti motorista. Torej?
Ali je voznik avta izsilil prednost, ali pa je tako kot po navadi motorist pripeljal krepko čez omejitev?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Motorist kot ranljiva kategorija je ''čisto počas'' pripeljal tako da bi vozilo, ki je izsililo prednost lahko ''ustavilo''...... Sicer pa zavorna pot, dolžina leta motorista in izračun kaže na 2,2 kratno prekoračitev hitrosti motorista. Torej?
Ali je voznik avta izsilil prednost, ali pa je tako kot po navadi motorist pripeljal krepko čez omejitev?