Slovenija
69 ogledov

Izvora sploh ni treba označiti

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BorutK 10:21 28.marec 2014.

    Papaja: Boško Šrot je made in Slovenija, posvoji ga in mu pomagaj!

  • erikkk 10:30 28.marec 2014.

    Vidiš mene pa zelo zanima poreklo vsakega živila .... ker me zanima tud da sem zdrav ... ne mečem v usta karkoli ... Na vsaki embalaži mora biti navweden izvor ... sicer jst tega ne kupim

  • erikkk 10:38 28.marec 2014.

    Samo z črko označeno poreklo je vsekakorje nič. A bi potrošniki sploh kdaj izvedeli če nebi to nekdo v javnost dal. NE! .... in to je nič drugega kot navadno zavajanje ....Ne kupujem nič če ni ...prikaži več navedene države na mbalaži ... pametno bodo pa ravnali vsi tisti ozaveščeni zdravja , da se bodo takim izdelkom izogibali ...

  • 4krogci 10:43 28.marec 2014.

    made in slovenija produkti pa iz kitajske ane?? samo da piše made in slo =)

  • rogixl 11:54 28.marec 2014.

    Kdo pa garantira, da so vsi SLO izdelki tako super. Zaupati je pač treba blagovni znamki, če ji ne pač zamenjaj proizvajalca. Ne vem v čem je problem.

  • rogixl 11:54 28.marec 2014.

    Kdo pa garantira, da so vsi SLO izdelki tako super. Zaupati je pač treba blagovni znamki, če ji ne pač zamenjaj proizvajalca. Ne vem v čem je problem.

  • BorutK 14:47 28.marec 2014.

    Aja, slovenski izdelek, sladkor za sok je pa od kod!? Puf, pa ni več slovenski izdelek nič kar je sok.

  • BorutK 10:14 28.marec 2014.

    Madonca pa koga to briga, od kje je sok. Na lidlovih pa piše gor proizvedeno v EU pa veselo pijete in je vse v redu.

  • 4krogci 10:41 28.marec 2014.

    ah lidl,hofer in podobni majo tko samo pretočene sokove katerim je potekel rok uporabe v pa kr veselo navalite na to ;)erikkk... ne verjemi vsemu kar piše na embalaži ;) naprimer lj. mlekarne tok reklamirajo da je iz ...prikaži več slo mleka - potem pa govoriš z zaposlenimi in ti povejo da to še mleka od deleč vidlo ni in je samo mleko v prahu iz kitajske + voda - od tu pa tudi tak smrdliv vonj mleka za razliko od kakšnega kmeta kateri ima krave na paši ne pa samo v štali zaprte s tem da jim dajejo samo silažo.

  • Papaja Popi 11:04 28.marec 2014.

    BorutK, zgrešil si bistvo. V Sloveniji narejeno pomeni, da vsaj veš, da je kolikor toliko dobro.Tajkuni nimajo z kvaliteto proizvoda nič. Kradli bodo z nami ali brez nas.Bistvo je, da je na embalaži naveden izvor, da ne mečemo ...prikaži več v usta vso svinjarijo.Bolj zaupam Slovenskemu, kot tujemu.Tujih sokov sploh ne pijem, razen v tujini, ko sem

  • Papaja Popi 10:19 28.marec 2014.

    Absolutno bi moralo povsod pisati - NAREJENO V SLOVENIJI - če je izdelek narejen v Sloveniji iz Slovenskih proizvodov. Ne pijem več Fructalovih sokov, če niso narejeni v Sloveniji, ker samo Slovenskemu zaupam in s tem podpiram Slovenske sadjarje.Če ...prikaži več proizvod ni narejen iz Slovenskih proizvodov mora točno pisati od kje je in to z črkami je samo zavajanje potrošnika.

  • allstarr111 11:40 28.marec 2014.

    Ti si mal zmešan, tako lidl in hofer so tako velike firme da recimo naš merkator požrejo do malce, hofer je drugače povsod drugje ALDI, in tako velika veriga ima sigurno bolje poskrbljeno za sledljivost živil. Recimo v obeh so ...prikaži večo že dostikrat umaknili kak izdelek, ker ni bil OK. seveda verjetno bolj neradi, ampak so ga. V Mercatorju pa zadnjih 30 let niso umaknili ničesar, razen če je kak proizvajalec SAM to zahteval sami nisi najdli ŠIT do zdaj.

  • 4krogci 13:53 28.marec 2014.

    no ti kr verjemi kako je tam oh in sploh kvalitetno - sem bil istega mnenja dokler nisem spregledal ;) In ne govorim v primerjavi z mercatorjem,šparom,tušem ker je vse isti podn od podna.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.