Svet
15350 ogledov

Novi ukrepi in razširjena uporaba pogoja PC z 10. januarjem

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 09:20 30.december 2021.

    ja sej poznamo sistem...po novem letu okužbe gor..vse zaprto, zagrozit z PC (ki je mimogrede neustaven in kot vidimo pomaga samo T), potem pa maja meseca covid izgine ko je treba na morje! KOMEDIJA od ljudi ki še verjamejo v ...prikaži več to da je covid več kot samo gripa!

    • vzev 10:52 30.december 2021.

      Ja, naša vlada pa sedaj lepo pošilja ljudi na Hrvaško, kjer je pol manj teh neumnih ukrepov, kot v Sloveniji.

  • PaPajapopi 09:13 30.december 2021.

    Ali vas Kalimero tako dobro plača, da še kar pišete o tem gripnem stanju ? ? ?

  • QSprm 11:23 30.december 2021.

    Nujen ukrep za zajezitev sirjenja in v isti sapi razlaga, da ni mogoce zajeziti sirjenja. Bebavost korona terorizma ne pozna meja. Dokler bo ljudstvo sodelovalo v tej groteskni predstavi se bo nori ples korona terorizma nadaljeval.

  • vzev 10:51 30.december 2021.

    Sem vedno rajši hodil bolj na zahod, toda če grem zdaj kam na dopust, grem rajši nekam na jug. Npr. Bosna, veliko za videti, pa nobenega kompliciranja.

    • Ender3 14:06 30.december 2021.

      BIH je primer, kako se zoperstaviti tem kovid potrdilom. Prebuja se tudi ostali svet, zgledi vlečejo, scenarij diskriminacije se ruši.

    • vzev 14:43 30.december 2021.

      Saj zato pa bom rajši šel tja, kjer me ne bo nihče maltretiral z neumnim PCT pogojem, maskami...

  • Graciela_Landrum 10:06 30.december 2021.

    Google je vsak teden plačal spletno delo od doma od 6000 do 10000 evrov. Od Googla sem prejel prvi mesec 27416 evrov plače. V prostem času delam 3 ure na dan. pojdite na to stran za več podrobnosti............ >>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.