Avto
56159 ogledov

J. D. Power razglasil najbolj zanesljive avtomobile in avtomobilske znamke

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jani 21:25 14.avgust 2017.

    Pa še kak štima.Za vikend šel na morje videl 2 bmwja na avtovleki in 1passata na odstavnem.nemogoce je verjet ampak sem se preprical na lastne oci.ta lestvica pa izhaja iz same nemcije.

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 14:02 25.julij 2017.

    Med desetimi najmanj zanesljivimi avtomobili so tudi: BMW, Audi, Volvo, Mercedes-Benz? Meni tukaj nekaj ne štima.

    • Avatar skeptik
      skeptik 07:08 27.julij 2017.

      Raziskava je bila narejena v Nemčiji, torej očitno vse štima. Če ne bi bilo res, ne bi tolkli po svojih firmah. Očitno so bili nepristranski.

  • Waltter 01:14 28.julij 2017.

    Pa seveda KIA sigurno to bo. Ženi sem kupil PICANTO novi pa je hudič žrl 5,4 do neomejeno - enkrat samkrat sem ga spravo na 5,4 to je do max 80 in po avtocesti konstantno. Pa še popravo sem vse ...prikaži več močno od airbag do vsega sranja na podvozju. Sam sem imel CLARUSA - kupil sem ga 4 leta starega 44.000 km naredil sem z njim 940.000 km po števcu. Pa je bil avto redno vzdrževan in brez rje - to sem naredil v 5 letih. Pri teh kilometrih je dobesedno razpado blatniki so mi padli beg kar sami od sebe..

  • urle 15:10 30.avgust 2017.

    waltter, a si spal v avtu?

    • Žurnalček 21:11 30.avgust 2017.

      Očitno je z njim taxiral in to z dvema voznikoma. Jaz sem naredil na taxiju 100.000 v 1.6 leta

  • Žurnalček 21:16 30.avgust 2017.

    Opel Astra karavan 1.7 d eco , za enkrat brez napak in okvar na vožnji. Ampak ne boste verjeli , imel sem še pa še Lad ,zadnja je bila Lada samara 20-10 , pa me nobena ni pustila na cesti !

  • jgm 13:35 25.julij 2017.

    Imel sem Kio in toliko zmetal za popravila, da ne maram videti nobene več.

    • mph 14:59 25.julij 2017.

      V 10 letih skoraj Ceeda menjal samo žarnice, pa še to enih par. Niti ene resne okvare vsaj do sedanjih 130.000 km cca. Sorodniki, sodelavci, znanci, .... enaka statistika. Ljudje se odločijo na osnovi tudi dobri referenc od poznanih. Samo ...prikaži več še Kio kupujem. Se pa lahko seveda zgodi, da ima kdo smolo, ali je kupil iz druge oz. kdo ve katere roke, morda šlampast servis, ....

    • Avatar skeptik
      skeptik 07:07 27.julij 2017.

      KIA je pri hiši že 15 let (6 avtomobilov) in niti ene same resne okvare. Nobena nas ni pustila na cesti. So pa danes malce dražji redni servisi v primerjavi z ostalimi znamkami. Drugače pa bo tudi naslednji avto KIA.

    • Snežinko 08:55 27.julij 2017.

      BMW, mercedes, Audi in podobni "high class" se kvarijo po tekočem traku. Visoka cena danes NE pomeni kvalitete, ampak zgolj veliko dodatkov, elektronike in podobne navlake, ki se seveda kvari. Je pa hudo zaskrbljujoče dejstvo, da se praktično VSAK avto ...prikaži več pokvari vsaj enkrat v testnem obdobju. Sramotno in skrajno zaskbljujoče!

  • Tadej 09:14 26.julij 2017.

    VW, audi, bmw na repu lestvice? Kdo tu koga farba?

    • Avatar skeptik
      skeptik 07:07 27.julij 2017.

      Vprašaj serviserje na uradnih servisih teh znamk in ti bodo mogoče pošteno povedali, da je sploh BMW katastrofa (preveč elektronike)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.