Avto
19670 ogledov

Pot do morja bodo posuli z novimi radarji

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • igor97 22:29 12.julij 2017.

    Večino kazni bodo itak plačali Slovenci.

  • Onlytime 23:23 26.julij 2017.

    Odvzem vozniške na licu mesta in denarna kazen nad 5000 €. Pa da vidimo,koliko si jih bo še upalo. Saj to je noro, kaj se dogaja na cestah. Množični pokoli.

  • Papaja Popi 10:51 12.julij 2017.

    Hrvatarji so ugotovili, da se jim izplača biti v EU, da lahko tržijo od kazni za parkiranje, radarje in še kaj.

  • Avatar praufo
    praufo 13:11 12.julij 2017.

    tako kot slovenija, imajo tudi hrčki slabo infrastrukturo, pa niso samo avtoceste pomembni so še vlaki, so letala in še kaj ... žal pač spada v grupo tistih nesposobnih dežel, bivše yuge, ki so hohštaplerja častili do nezavesti, no medtem ...prikaži več jih je pa čas povozil ... folk rine pa rine dol, pa vse je zabasano ... žal

  • maresem 13:49 12.julij 2017.

    Beda hrvaška... počasi vas bo vzel hudič s seboj v pekel, kamor tudi spadate.

  • ČečenskiBorec 16:00 12.julij 2017.

    Očitno so se na žurnalu odločili hrvatom uničiti turistično sezono, ampak povem vam da vam to ne bo uspelo , vem ker sem ravno iz hrvaške. Imeli smo se super, hrana top, morje super, folka pa ogromno. Žurnal požri se!

    • maresem 20:09 12.julij 2017.

      Hrčki se bodo uničili sami in se že in to brez Žurnala.

  • Žurnalček 10:36 12.julij 2017.

    Kaj sem dober skoz pršu . Mal pred radarjem sem vozil 140, ker pa je cesta v "naselju " ki ga ni , najbolj "uničena "na vsej poti do ST , sem zmanjšal na 90, kar pa je bilo še ...prikaži več zmeraj preveč , kajti izmeril je s pištolo 91 . Hec je bil pa ta, da mi je antiradar piskal , ko je on vključil svojega , mi pa smo se pogovarjal in piskanja nisem registriral. Kazen ? Kaj vas briga !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.