Magazin /magazin/vip
18465 ogledov

Jan Plestenjak si je pobril lase, splet na nogah!

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mulc1 13:42 06.april 2020.

    jaz še kar sedim

  • Avatar praufo
    praufo 13:57 06.april 2020.

    he, he, ... joj, sam smeh me je , pa kdo bi bil lahko žalosten v teh časih ... jan plestenjan, se je spremenil v dedca ... nisem toplovodar , ampak ga vseeno spoštujem , pa sej tud on ni, ...prikaži več najbrž , dober je , starši so mecensko podprli njegov talent, ma nekej dobrih komadov, pač prisoten je na net medijih in to je to ... v bistvu me niti ne zanima, ampak nekej komadov ma pa res dobrih

  • djdj 16:32 06.april 2020.

    Ukrep proti virusu. Lasišče enostavno razkuži, počaka 5 min in obriše. ;)

  • Janez_53 12:34 06.april 2020.

    Smo opazili! Splet se sesuva, ljudje padajo po tleh, veliko jih dobiva epileptične napade itd. itd! V glavnem-huje je, kot je bilo leta '91 in pandemija korona virusa skupaj! Sedaj pa resno: a ste res že vsi poblesavili zaradi naših ...prikaži več "zvezd" in njihovih dejanj ali izjav?

    • stilist 21:13 06.april 2020.

      Dobra! Pa še en pelinkovček spije, ko ga ima tako rad, pa bo...

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 13:16 06.april 2020.

    Pa sej mu paše,tudi ni dela s česanjem,se bojo obnovile,pri tuširanju je boljše.Tudi on ni več "smrkavec",da bo nosil tiste "čupce".Pol,ko mu zrastejo pa ena normalna krajša frizura.Imel sem v mislih,da ne tako kot Bosajnarji s tistimi irokezami,tiste grinte,ko se ...prikaži več vidi,da se doma strižejo.

    • Vesna Dolšak 20:48 06.april 2020.

      Pinkopalinko, očitno ga že dolgo niste videli, ker je imel kratke lase že kar nekaj časa. :)

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 20:51 06.april 2020.

      Nazadnje,ko je bil po TV-ju je imel daljše, tako kot na naslovni sliki.

  • Avatar Parkmerella
    Parkmerella 01:16 07.april 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • pancsorpwing 15:00 06.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Vesna Dolšak 20:46 06.april 2020.

    Simpatičen s katero koli frizuro. Pika.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.