Slovenija
3116 ogledov

Janša o Pahorju: Volivci SDS glasovali zanj, ker je bil manj slaba ponudba

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:52 15.oktober 2017.

    Jasno je ,da SDS vedno glasuje proti vsemu ,ki je po meri normalnih Slovencev ! In za koga bodo glasovali v drugem krogu ?

    • forex 22:36 15.oktober 2017.

      Ne ampak za samoklicane intelektualce,ki jih favorizirajo novinarji. Ker v osnovi se veliki večini naroda j za politiko. Žal. Ker ljudje se bojijo tistega,ki se ga oblati in nascuva proti tudi z lažmi. Seveda kot za nobeno stvar tudi za ...prikaži več laž v sloveniji nihče ne odgovarja v novinarskih krogih in to nikoli,čeprav mrgoli laži na vseh področjih,predvsem na rtvslo žal. Taksne so moje izkušnje.

  • Avatar praufo
    praufo 10:05 16.oktober 2017.

    se pravi na volitve za vsako ceno in dati glas najmanj škodljivemu kandidatu, to je vaš smisel, žal me niste prepričal, dovolj ste me poneumljali s svojo demokracijo že 25 let in več, pa me ne boste še bolj ... ...prikaži več zato ne grem na volitve pa je*bi*te

  • meta59 17:10 15.oktober 2017.

    Podlo !Ko bo g. Janša ugotovil, da ga g. Pahor ne bo več mogel kriti , bo pričel pljuvati po njem.Sicer, pa naj odideta oba in poravnata račune opeharjeni Sloveniji

  • lidija270 14:53 15.oktober 2017.

    HAHAHA,spoštujmo in sodelujmo,temu podnu od človeka pa res ni več pomoči,sramota za Slovenijo.....bolan

  • OneCent 17:33 17.oktober 2017.

    Janševerniki pa vedno volijo Janšo, ker je edini najslabši kandidat.

  • meta59 17:12 15.oktober 2017.

    Niti eden niti drugi nista vredna zaupanja.

  • borut08 03:46 17.oktober 2017.

    Bolj kot se kregajo bolj zavajajo dejansko pa skupaj vodijo ugrabljeno drzavo. Kdor pa ne dela tko kot hocejo ga pa skenslajo in narod to odpira ker jim odgovarja oz.imajo tudi oni korist.

  • Avatar praufo
    praufo 12:14 17.oktober 2017.

    demokracija v taki obliki je največja natega v zgodovini človeštva držbenih ureditev ... vsaka odgovornost se razblini, ... "ZATO, DA SO NA OBLASTI LOPOVI, JE KRIVO LJUDSTVO, KI JIH JE IZVOLILO!", pa kaj še hočemo lepšega, ta stavek pove vse ...prikaži več in nikoli se ne konča, pri nas traja zgolj 25 let, zatorej naslednjih 25 let ne bo nič boljše, razen za tiste ki se znajdejo po svoje, vse ostalo so pravljice

  • Avatar darklord
    darklord 08:36 18.oktober 2017.

    veliko se pise o tem, da Jansi ne morejo vrociti posto ; po drugi strani pa Jansa tozi drzavo glede Patrie; oprostite, rade volje bi nakazali denar , vendar ne najdemo prejemnika!!!!!

  • wolf.ata 21:52 15.oktober 2017.

    vsi od sredine levi spat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.