Slovenija
9836 ogledov

Janša, nato dolgo nič ...

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 09:37 10.september 2018.

    Z zakonom strogo prepovedat vse te "meritve" javnega mnenja, ker je edini cilj teh USTVARJANJE le tega. Izključna meritev bi morale biti dejanske volitve.

    • tomaz 10:09 10.september 2018.

      ja mph, mal pa morajo meglo prodajat...saj veš kako j to..meritve nekdo naroči in plača, če se pa še objavi, ma pa še medij kak everček zraven....kšeft je kšeft, rezultat pa tak, kot ga naročnik želi.

    • leonardo 10:30 10.september 2018.

      Naj kar merijo javno mnenje! Ko pa so volitve ima Janša bore malo od teh procentov. Tudi če je " relativni zmagovalec" ne more sestaviti vlade. Kaj mu potem te meritve pomagajo? Mislim, da se ti anketarji malo smešijo pred ljudmi!

    • Spark 14:11 11.september 2018.

      [ Janša, nato dolgo nič ... ] Kaj sem spregledal ? Mandat za sestavo vlade, ki mu ga je ponudil njegov fen, se je usral v gate in ga zavrnil. Nova vlada, potem dolgo nič pa še ni pričela delovati, ...prikaži več zato je to vsiljevanje kvazi ankete enako čisti nuli, se pravi zgolj terapija za večne luzerje, ki ne obvladajo niti osnovnošolskega računstva.

  • miho 15:10 10.september 2018.

    Šarec je že razočaral ljudi, vlada pa še sestavljena ni. Gledališče gledalce išče. V četrtek bo začetek drugega dejanja. Napeto bo.

  • Rudnik12 16:58 10.september 2018.

    Povsod v EU zmaguje desnica, ne levica; in to izkljucno zaradi promigrantske politike, ki jo te drzave vodijo: Grcija, Spanija.

  • Albatroz 09:20 10.september 2018.

    Žalostno da izšolani klovn želi voditi državo, dobesedno.

    • tomaz 10:26 10.september 2018.

      Albatroz...se boš pač moral sprijazniti, da je lahko "šolan komik", boljši od vseh "amaterskih", k so do sedaj vladali....

    • Albatroz 15:54 10.september 2018.

      Težko se je sprijazniti z dejstvi ki ga obtožujejo nasilja in ostalih prikritih stvari ki prihajajo na dan verjemi nič kaj boljši ni od predhodnikov, mogoče ti plačuje da komentiraš v njegovo korist.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:28 10.september 2018.

      Vse stvari,ki prihajajo na dan so plod fantazij propadlega doktorja fasaderstva z diplomo iz Kosovë Republik?Dr.Fasaderstva ma svojih pizdarij tolk,da ,če se dones začne za to brigat ma do konc življenja dost dela?

  • tomaz 11:04 10.september 2018.

    Javno mnenje ustvarja politika in mediji. Če se stalno ponavlja, kako je pri nas vse narobe, kako sodišča ne opravljajo svoje vloge, kako je uprava slaba, kako nas ISIS napada, kako drvimo v standard Venezuele in tako naprej, potem ni ...prikaži večj, potem ni čudno, da se tudi kaka taka "resica " prime. Veliko sem kolovratil po svetu, a tako kot mi navadni smrtniki solidno živimo v SLO, jih živi bore malo po svetu. Imamo mir, varnost, tudi kar nekaj sociale. Dokler bo tako, jaz ne bom jamral.

  • tone15 15:00 11.september 2018.

    Kdo ni zadovoljen pri nas ve se da tisti, ki imajo vedno roke v marmeladi. Vsi ostali pa smo zadovoljni. Janša pa itak ni bil nikoli ni bil zadovoljen in se ga ne šteje, ker je statistični ekstrem.

  • Lavdan 20:12 10.september 2018.

    Kaj mu koristi, če je daleč pred vsemi, če je sam in se ga vsi ogibajo.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 21:23 10.september 2018.

    za nas državljane Slovenije bi bilo najbolje, da ta vlada ne bi bila potrjena, serpentinšek je popolna zguba stricev iz ozadja. Pojdimo na nove volitve tokrat bolj poštene.

  • umetnik123 09:42 10.september 2018.

    Ni mi jasno, da ljudje še vedno sledijo puklastemu, pa je vsem jasno, kake lopovščine je delal, jih še dela, in jih bo delal. Če pa slučajno pride na oblast, pa adijo svobodna Slovenija.

  • Dušan Ahlin 11:07 10.september 2018.

    Zelo mi je žal, da so se volilci prepozno zbudili, levaki nas bodo v 4 letih vladanja zapeljali v brezno Venezuele.

    • tomaz 11:47 10.september 2018.

      Dušan preveč gledaš NOVA 24 TV ...

    • mph 12:29 10.september 2018.

      Če bi vsi tako razmišljali, bi danes še vedno obstajalo klasično sužnje lastništvo.

    • wingspan15 13:32 10.september 2018.

      Očitno v Sloveniji le ni tako zelo slabo, da potomci Slovencev v Venezueli kar zahtevajo slovensko državljanstvo, čeprav se niso tukaj rodili, niti ne znajo slovensko. Bi se človek vprašal zakaj Dušan Ahlin. Morda pa ti poznaš odgovor.

    • maresem 17:57 10.september 2018.

      Smo že na pol tam.

    • dragec 16:39 11.september 2018.

      TO JANSXA.........

  • Avatar Leon
    Leon 09:22 10.september 2018.

    LMŠ je preteklost ! Prihaja čas Levice ,ki se tudi v EU vse bolj uveljavlja . Ljudstvo gre večkrat na led in končno so spoznali ,da kapitalizem prinaša napredek samo lastnikom kapitala ne pa tudi delavcem .

    • dd 10:26 10.september 2018.

      V EU se zadnje čase uveljavljajo desne stranke. Poglej Italijo, Španijo, Madžarsko,..

    • tomaz 10:39 10.september 2018.

      dd...če mene vprašaš me prav malo briga, ali je levo ali desno.....motijo me ekstremni podvigi, ki pa prevladujejo, na žalost v večini. Če bi se znali malo spustiti na realna tla in sodelovati, bi bilo za vse nas v EU ...prikaži veče nas v EU bolje. Tko je pa tako, kot je že nek naš igralec rekel, "politika je kurba".

    • maresem 17:55 10.september 2018.

      A si mušnice jedel?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.