Slovenija
13110 ogledov

Janez Janša napoveduje policijsko uro

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 10:59 19.oktober 2020.

    Policijsko uro? Zakaj že? Aha, ker spet ni dobu. Cool, se bo genij, lahko pogovoril o policijski uri z mojim psom. Človek psa nauči, da ne se*rje in lula doma, ta id*iot mi bo pa to uničil? Bo prišel pucat ...prikaži več za njim? Torej jajo od*jebi. Poleg tega pa, že na popoldanskem sprehodu sem srečala na 3 km cca 8 oseb. ko pa sem ga peljala zvečer, je bila pa prestolnica izumrla. Upravičenost ukrepa "policijska ura"?

    • gregor51 11:13 19.oktober 2020.

      a dej ne bluzi..če psa ne sprehodiš do takrat si navadni smrad in je škoda da maš psa

    • janez60 11:47 19.oktober 2020.

      gregor51 če ti bo ta plešasti komunist ukazal boš sral v gate in na drugo komando to tudi požrl.

    • gregor51 11:52 19.oktober 2020.

      janez sej si bil pod komunisti in si sral v gate ko so ti to naročili..a zdej je pa narobe vse.. ane..

  • popokatopetl 11:06 19.oktober 2020.

    Če nekdo na policiji ne bi "zalagal" avstrijskih depeš, bi imel on verjetno še vedno popolno omejitev gibanja, mogoče kakšen prost vikend.

  • Janez_53 11:23 19.oktober 2020.

    Evropske izkušnje nam tudi kažejo, da predsedniki vlad, ministri in ostali politiki v drugih zahodnoevropskih državah ODSTOPIJO, če napravijo kakšno neumnost-tudi majhno!!! Pri nas pa se z vsemi štirimi in še z zobmi držijo udobnega fotelja do onemoglosti! In ko ...prikaži več so le prisiljeni k odstopu, jim šefi že pripravijo novi stolček! To je kruta resnica v Sloveniji!

  • Janez_53 11:28 19.oktober 2020.

    A ta človek res cele dneve visi na Twiterju??? In za to še dobiva lepo plačico? Kaj mu nihče ni povedal, na kakšen način predsednik vlade uradno obvešča državljane?

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 11:47 19.oktober 2020.

    JJ-jeva ekipa se zaradi lažne koronagate histerije boji ljudskih množic kot hudič križa

  • silvo82 14:03 19.oktober 2020.

    Jaz nisem videl da bi Macron odstopil ker je uvedel policijsko uro

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.