Slovenija
4782 ogledov

Janez Poklukar: "Med kritično bolnimi imamo tudi mlajše osebe"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 18:22 27.marec 2020.

    Madona, nisem vedel, da že imamo virus COVID-29. Do sedaj je bilo govora samo o COVID-19. Zdaj pa nas bo vse pobralo!!! Citiram: Število obolelih narašča, v UKC Ljubljana širijo kapacitete za zdravljenje bolnikov s covid-29. No ja mogoče, pa ...prikaži večpa je ta covid-29 dobil samo novinar?

    • asmas1965 19:55 27.marec 2020.

      francl12 a si morda ti "lektor"in si slučajno na delu od doma. tudi ti boš nekoč zapisal kakšno besedo narobe pa se ti ne bo nihče rogal. resnično te je lahko sram ,ko v teh časih iščeš dlako v jajcu.očitno ...prikaži več si po naravi tak ,da vedno iščeš napake drugih ...no taki tiči tvoje sorte lastnih itak ne vidijo

  • Janez_53 18:14 27.marec 2020.

    Gospod Pokljukar, nedolgo tega so STROKOVNJAKI VAŠE STROKE razlagali, da otroci in mlajše osebe prebolijo okužbo s korona virusom brez večjih težav! In precej okužb so raztrosili tudi zdravniki in zdravstveni delavci, ki so bili na dopustu v Italiji.

    • Avatar jate
      jate 19:22 27.marec 2020.

      se strinjam s tabo janez-53..med drugim v clanku pise da se zdr. delavci niso okuzili na del.mestu..hmm se mi poraja vprasanje kje pa potem..aja na dopustu sm pozabla.

    • asmas1965 20:00 27.marec 2020.

      janez_53 tudi tista kokoš ob Šarcu je izjavila ,da lahko zdravniki,ki so bili na "kužnem"območju-beri smučanju v Italiji - in če ne čutijo nikakršnih znakov brez težav opravljajo svoje delo s pacienti pozabila je povedati da BREZ TEŽAV OKUŽIJO VSE ...prikaži večVSE OKOLI SEBE.Upam da bo sedanja vlada spisala kazensko ovadbo zoper oba ,ker sta s svojim dejanjem povzročilo predčasno smrt marikaterega starostnika.

  • maiprinligh 19:01 27.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 19:04 27.marec 2020.

      Ja, jebite se vi in odgovorni uredniki, ki dovolijo objavljanje te nesnage..

    • Avatar jate
      jate 19:24 27.marec 2020.

      in cudi me da te nesnage ,ki samo tu smetijo ne zbrisejo

  • Jason_Slater 15:47 23.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu od doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.