Magazin /magazin/film-glasba-tv
248 ogledov

Jani in Teja ujeta med poljubljanjem!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Alena 10:22 08.november 2012.

    me prav zanima, kakšno izobrazbo ima "novinar" B.G. ??? kolikor vem, naj bi novinarji končali FDV in imeli nekaj znanja in splošne razgledanosti....ali pa mi ne vemo, ali sta tale dva čukca v sorodu

  • aaarri 10:02 08.november 2012.

    priporočam ogled definicije incesta

  • mph 10:52 08.november 2012.

    Če bi prebral tekst, potem bi ti bilo jasno, da je bilo mišljeno ironično. "Incest v hiši? No, glede na to, da sta ves čas ponavljala, da sta kot brat in sestra, bi...". Je pa res, da sem najprej pomislil ...prikaži več avtorju svetovati ogled slovarja ... potem pa mi je bilo jasno, ko sem dejansko prebral. :-))

  • feferon 11:04 08.november 2012.

    Jani božal.. Jani lupčkal... Pa dejte odrastit že enkrat! Dol mi visi.

  • klincek 15:50 08.november 2012.

    sama fovšija

  • mph 09:23 08.november 2012.

    Če bi bila samska, me ne bi nič motilo, tudi, če jo napetaval nad rjuhami .... ker pa nista, sta pa mi naravnost ogabna. Vsaj govorila sta, kar se spomnim, da imata oba zunaj dobro partnersko zvezo. No, ja, morda ...prikaži več pa tudi ni bilo tako. Vsekakor bi ta od Janija naredila pametno, da ga za vedno pozabi, on pa naj plačuje preživnino. Verjetno jo ni prevaral zdaj prvič, še manj pa zadnjič. Velja seveda tudi za njegovo trenutno v gostilni.

  • jakec1897 08:06 09.november 2012.

    A zdej pa slovenska moralna avtoriteta, Angelca Morales, ne bo preživela?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.