Magazin /magazin/vip
55 ogledov

Jankovićeva vnukinja le dobila ime

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mkmorfius 17:19 07.november 2012.

    Sam, da ne bom čez pol leta bral "Janković se ločuje" kot pri Hrvatiču...

  • Oseba_ 15:51 07.november 2012.

    to velja tudi za akterje afere Patria !!!

  • Oseba_ 15:51 07.november 2012.

    Vse dobro družini Janković

  • Igor Golob 16:24 07.november 2012.

    Pištola???,mogoče je to dedek mislil,ko je rekel ženi daj mi pištolo

  • LJ24 17:01 07.november 2012.

    Velja za vse takšne ljudi. Razlika med menoj in teboj je, da jaz ne primerjam, ti pa ko napadejo tvoje takoj primerjaš z nekom drugim, ker misliš, da tisti, ki nasprotuje kriminalu, zagovarja drug kriminal, tako kot ti, ki bi ...prikaži več polizal pete tej družini in se zavlekel bog ve kam samo, če bi imel vazelin pri roki.

  • feferon 19:27 07.november 2012.

    Vse najlepše želim otroku.Želim pa povedati to, da si otroci staršev ne zbirajo in ni primerno vlačit političnih zadev komaj rojenemu otroku na glavo.

  • tralala 21:01 07.november 2012.

    ma briga me, kako je njegovi vnukinji ime....

  • privat 13:51 09.november 2012.

    zakaj pa ni dal imena carica Milica??Da se ve kaj predstavlja!!!!!

  • LJ24 15:36 07.november 2012.

    Smatram, da si takšni ljudje ne zaslužijo, da bi jih omenjali, saj gre za človeka, za katerega obstaja utemeljen sum o pranju denarja in ostalih umazanih poslih.

  • zic 18:09 07.november 2012.

    ja, šalabajzarji eni, od kje ste vi tole staro novico prvlekli kot novost???? vsi ostali mediji so tole objavili cca 14 - 21 dni prej! ha ha, sej ne morm verjet, kako ste ažurni, k ta mehka lula.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.