Magazin /magazin/lepota-telo
97 ogledov

Jankovićeva z naskokom najboljša

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • punca05 12:12 24.november 2011.

    najlepša je Urška....halo in kaj imate proti zadržanosti. Če se gre za preimierjevo ženo je pa ja to normalno

  • mucamaca 12:17 24.november 2011.

    poceni reklama za slovenske kreatorje, buu, Urška je zakon, Midletonca se lahko skrije pred njo.!

  • 1111 12:38 24.november 2011.

    sej ni čudno zakaj rabi Gregor, toliko denarja za družino :))))

  • luka 12:57 24.november 2011.

    brez veze

  • puelasedulaest 13:22 24.november 2011.

    Urška je pa najlepša in tudi najbolj pametna. Mogoče ni po modi vendar mislim, če je bolj naravna kot ostali dve, ni nič narobe.

  • xy 13:26 24.november 2011.

    Pa sej Gregorju ni nič za njih, ima raje druge stvari ;) ;)

  • siberia 16:02 24.november 2011.

    kdo bo kupoval izdelke slovenski kreatorjev če so pa tako dragi! jaz ne!!! če pa ima jankovičeva gospa denar zanje pa verjamem.. Urška ima pa prav simpatičen stil za mlado urejeno zdravnico prav primeren! Virantova pa.....

  • sundancer 17:03 24.november 2011.

    Mislim, da Virant ni bil dojen...

  • b0rut 17:47 24.november 2011.

    Sam tale Virantova Bojana mi pa taka Cougar-ca deluje..

  • b0rut 17:48 24.november 2011.

    A cougar is an older woman who is primarily attracted to and has sex with with significantly younger men.

  • mzynfo 13:09 25.november 2011.

    Jankovičeva je res najbolj "spedenana". Edini problem je ta, da je najmanj 20 let prestara za tak imidž.

  • Marcela Uršič 09:45 06.december 2011.

    Vse lepo in prav o Miji Janković in njenem stilu oblačenja za katerega moram priznati, da ga še nisem opazila, ker vame najprej "zasije" njena neprimerna pričeska in to se mi zdi zelo pristransko od ocenjevalk Plešnarjeve in fermetove, da ...prikaži veča pri stilu nista rekli niti besedice o njeni nemogoči pričeski. Žal je gospa že nekoliko preveč v letih za takole dolgo grivo. Naj se si jih že enkrat odstriže. Moj pogled za nas ne javne osebnosti je da pravzaprav niso toliko pomembne obleke, ki jih nosimo, lahko so tudi starejšega datuma, če ti pristojijo, striktno pa morajo biti pričeska in čevlji po zadnji modi!!

  • xy 13:24 24.november 2011.

    No mal še počakaj če Jajčko to sploh bo. Bo pa Urška kar malo zardevala če bo Jajčkotova spremljevalka, ker jo bodo predstavljal kot hčerko Premier ;) kaj čmo takšna je cena če vzameš starca za moža, kateri ima svoje ...prikaži več otroke že starejše od Urške.

  • Avatar Zala
    Zala 23:06 05.december 2011.

    Komentatorji, verjetno niste dojeli, da članek govori o premierjevi soprogi. Ne govorimo o vsakdanji uslužbenki, ampak soprogi, ki promovira Slovenijo, slovenske izdelke, modne ustvarjalce, stil in, če hočete okus dežele iz katere prihaja.ssPremierjeva soproga se giblje v krogih tujih predstavnikov ...prikaži več in mora izstopati, a z okusom.Nihče ne očita Urški, da ni lepo oblečena, a manjka ji nekaj. Nekaj, po čemer bi se razlikovala od povprečja. Primerjajte jo s soprogo Sarkozyja, Kate...itd.

  • Naglas 11:54 24.november 2011.

    Še preden sem prebral članek, sem se ustavil na prsih Virantove! So plastični, ane?!Pa tudi deluje mi tako ... packa lahka ... da ne bom prostaški.

  • stefanija 13:07 05.december 2011.

    http://www.podlupo.net/2011/11/modni-kiks-modne-mrhe-manje-plesnar/ ....se vam zdi, da tale gospodična lahko komentira? sebe naj naprej poštima!!!

  • McClain 11:59 24.november 2011.

    Jaz pri slovenskih kreatorjih nikoli ne bom kupil nic, ker so noro predragi. konec. Najlepsa od teh treh pa je definitivno Urska. Konec debate.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.