Slovenija
11184 ogledov

Janša: Aktivizem, grožnje in mazaške akcije nekaterih ustvarjalcev

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jernej65 10:41 08.februar 2021.

    Kaj je kultura? Osnovna načela kulture so, da znaš pozdraviti, da si spoštljiv do drugih pa čeprav razmišljajo drugače, da nisi žaljiv, da ne ponižuješ drugih, itd... Od tu naprej izhaja vsa na daljna kultura. Sramota je, da nam razlagajo ...prikaži več kaj je kultura ljudje, ki že na daleč kažejo, da jih ni nobeden naučil niti osnov kulture. Ob takšnih praznikih bi pričakoval da nam o kulturi predavajo ljudje, ki so res pravi kulturniki. V Sloveniji je na žalost vse več političnih kulturnikov.

  • popokatopetl 11:51 08.februar 2021.

    Janša je cel svoj politični poslovni model zgradil na poglabljanju razdeljenosti javnosti, zdej jo bo pa drugim očital!?!?!?!?

  • mamax 10:40 08.februar 2021.

    SRAMOTA, DA SE SPLOH POJAVIŠ V JAVNOSTI OB TAKEM VELIKEM SLOVENSKEM PRAZNIKU, GNOJ FAŠISTIČNI. PREŠEREN SE V GROBU OBRAČA, KO VIDI KDO NAM KROJI USODO IN NAS TERORIZIRA.

  • softundsicher 11:58 08.februar 2021.

    Praznujmo danes! Glede na trenutne trende, se zna zgoditi, da bo kmalu naš največji pesnik Petőfi Sándor.

  • Decko 12:16 08.februar 2021.

    V njegovih očeh bodo vedno za vse drugi krivi

  • Friderik1950 13:40 08.februar 2021.

    Jaz sem že nekajkrat zapisal, da ne rabimo nekih gledališč z nekimi filozofsko zaštrikanimi dramami, ne tega. Rabimo nekaj ljudskih odrov, morda tri gostilniško abonirane pisatelje, pa največ dva prepita pesnika. Vse drugo je tako rekoč preveč. Ja pardon, sem ...prikaži več pozabil na pleh muzike, tote rad poslušam. Ja pa Štajerci radi rišemo, čeprav nam iz Ljubljane niso dali denarja za galerijo. Nič, bomo preuredili kak stari kozolec. No, to je vse o kulturi pač.

  • Avatar Leon
    Leon 13:08 08.februar 2021.

    Kultura bi po janševih besedah morala podpirati državo (vlado?) in zabavati ljudstvo. Predsednik državnega zbora pa svari pred tem, da bi kultura postala postranska škoda epidemije...JANŠA je pozabil osnovno dejstvo,da je kultura posledica stanja družbe .

  • peromornar 12:58 08.februar 2021.

    O Jajo, a propračun za kulturo? Pozabil si samo katero "kulturo". Tisto ki ti nastavljajo tazadnjo (ali pa lezejo v njo), tisto ki sledi tvojim "svetlim" idejam in mislim! E moj twito, to kulturo si nekam zatakni BREZ MOJEGA DENARJA IZ PRORAČUNA!

  • Avatar Leon
    Leon 13:27 08.februar 2021.

    Vplivnež Ano Roš označil za levuharsko pras*** in mrho, vzel bi ji celo oštarijo......Brane Dobnikar član SDS....

  • sam1 13:17 08.februar 2021.

    Kako lahko prištinski diplomant sploh piše o kulturi-on je živ dokaz,da kultura v Sloveniji ne bo nikdar zaživela.......

  • danilo24 11:51 08.februar 2021.

    Pred več kot dvesto leti, nam štorija govoriDa strašno so nervozni bli naši nonotiČe kej jim je sfalilo, če kej jim ni blo prouSo grofa tko ku prasca nataknli na kolAn vse so mu pobrali, kar vrednga je bloPožrli v ...prikaži več grajski kleti vse vino vse mesoJen poli so groficu, ma ben tisto pustmo statDa vidli pot domov bi, so še zažgali grad. An takrat ku spet pride tisti zlati cajtNe skrbte, znou orodje si bom pravu najt'Sem se moderniziral, sekirce nimam več, ma tudi sz motorku bi glava padla preč.

    • Avatar Leon
      Leon 12:49 08.februar 2021.

      Ti si dokaz posledic korone ....

  • Janez_53 14:37 08.februar 2021.

    Gospod Janša tako lepo govori, da se človek kar zjoče, kako mu vsi nagajajo! In zamislite si-namešča same kompetentne, strokovno izobražene kadre! Simoniti je cvet slovenske stroke, neverjetno naklonjen kulturi. Hojs ravno tako! Izumil je genialni način, kako človek nepreklicno ...prikaži več odstopi in vseeno ostane minister, ki bi ga policisti-iz ljubezni seveda-najraje nosili na rokah. Ministrica za šolstvo je tako izjemno kulturna, da raje kar premieru prepusti besedo. Zdravstveni minister pa je itak genij

  • Naklonsky 16:09 09.februar 2021.

    Da, levakom se je res strgalo. Ni čudno, da jih folk ne mara.

  • Avatar jate
    jate 15:59 08.februar 2021.

    Janšek,nč bat saj bodo kmalu volitve ,pol ti ne bo nihče več grozil,kot praviš sam...

  • TistoPravo 13:25 08.februar 2021.

    Bistvo vsakega posameznika je, kdo ga je kulture učil. Nekako gre to iz roda v rod, in lahko na booljše...lahko pa se v enem rodu vse spridi. Mlada država smo, samo to še ni opravičilo po nekulturnem obnašanju v letu ...prikaži več 2021. Zato pamet v glavo ljudje, in ne sramujte se dela z rokami...le tako lahko preostalemu svetu dokažete, da je delo nekaj dobrega zate in za vse okrog tebe. Vsekakor pa po pameti, naj vas preko dela ne nardijo nekulturne zaradi iskoriščanja. Kr s korajžo

  • mcelin5 12:10 08.februar 2021.

    Prav lepo je povedal. Verjamem pa da je v glavah nekaterih kriv tudi za to da je danes slabo vreme.

  • Janez11 11:35 08.februar 2021.

    Nekulturni odzivi komentarjev v podporo kvazikultiurnikom. Kultura ne sem biti samo še en levičarski podaljšek za dosego oblasti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.