Slovenija
3849 ogledov

Janša na Twitterju v novo bitko

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:20 09.marec 2021.

    Dragi Janez, se mi zdi, da daš lahko dober zgled in za začetek odstopiš ti. Direktor STA je proti tebi pljunek v morje. On Slovencev prav nič ne moti. Ti pa nas, zelo. Z vsem kar si, z vsem kar ...prikaži večr predstavljaš, z vsem kar počneš, se nam resnično upiraš. Nočemo te več, ali še bolje, nikoli te nismo niti hoteli, zato rs za začetek odstopi kar sam. Zgledi vlečejo!!!!

    • oneh 14:33 09.marec 2021.

      Edina sreča, da se najde kdo, kateri se vam levakom upira. V Severni Koreji ste vse tiste, kateri so se vam upirali enostavno likvidirali. Očitno bi z nami, kateri se vam upiramo najraje isto naredili tudi doma. In upam, da ...prikaži več se vam bo Janez in mi vsi normalni upirali tako dolgo, da boste končali na edinem zasluženem mestu- smetišču zgodovine.

    • sam1 14:34 09.marec 2021.

      Ja edina napaka je,da ni njegove politične barve,kot na primer Urbanija....

    • fazan2021 16:18 09.marec 2021.

      Oneh a si ti oralni fafljač puklastega ali ritni čistilec?

    • leonardo 11:21 10.marec 2021.

      Oneh, a boš šel z njim med aborigine. Ampak zdi se mi, da imajo tudi oni svojega vodjo! Res pa je, da ti ne bo treba gledati 80% nenormalnih Slovencev!

  • duc1 14:21 09.marec 2021.

    Res si idiot nad idioti.

  • leonardo 14:46 09.marec 2021.

    Sem slišal, da jj sprašuje aborigine v Avstraliji, če imajo že tviter. Počasi se pripravlja na odhod. V Rusiji se je že pred leti zameril.Amerika ga po novem ne šmirgla ( ravno obratno) . V evropskem parlamentu imajo same komunajzerje. ...prikaži več Hvala ti bog, da si ustvaril Australijo!

  • Avatar drecos
    drecos 16:23 09.marec 2021.

    super idiot na smrdljivi vladi, cimprej na goli otok z vsemi

  • Kmodri 16:56 09.marec 2021.

    Kar tako naprej...v prepad...

  • zelena19 14:43 09.marec 2021.

    Sta ugasniti in .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.