Slovenija
3142 ogledov

Janša o tem, zakaj se Slovenija ni odzvala na dvig cen energentov

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 11:23 16.november 2021.

    JJ in SDS sta pred volitvami obljubljala bencin po manj kot en evro in letno vinjeto za avtoceste. 55€. Kje je zdaj ta obljubljeni raj na zemlji?????

  • jakec1575 12:25 16.november 2021.

    pocivalnik je pod to vlado liberaliziral pogonska goriva.

  • Avatar Leon
    Leon 13:36 16.november 2021.

    Jajo nima jajc ,da bi priznal kar koli ! Vse počne s svoji podrepniki ,grupijkami in osebami najnižje moralne drže in načel . Ali bo na Dobu moral sam pobirati milo v kopalnici ?

  • Luksi 12:41 16.november 2021.

    Do zdaj smo se doma na plin greli, letos pa neprijetno povišanje cen. Imam na Dolenjskem malo gozda, bo motorka zapela in se bo spet kadilo iz dimnika. Potem bomo pa spet mi krivi za podnebne spremembe,ker ne pustimo otrok na mrazu...

  • marko345 12:15 16.november 2021.

    Prevečkrat sem že napisal, da Janša nima pojma o pojmu. Danes en primer. Imam gozd(ga nimam), kurim lna lastna drva. Država mi ne zaračuna nobenih okoljskih dajatev- če pa drva kupim v trgovini, so pa okoljske dajatve v ceni. Imamo ...prikaži večmo glupo vlado to je to.

    • puys 12:37 16.november 2021.

      Plačuješ katasterski dohodek, če ti to ni dovolj, predlagaj vladi.

    • marko345 13:13 16.november 2021.

      Katastetski dohodek ni davek na okolje, ki ga plačujejo vsi, ki se grejejo na elektriko,plin,kupljena drva,pelete itd, samo na lastna drva se pa ne plačuje. Tu gre za neenakost v družbi to je bistvo. Razumel puys.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 20:28 16.november 2021.

      Pa še dimnikar je na vratih vsako leto . Nima kaj delat ker se ogrevamo na zemeljski plin. Pri sosedih ki kurijo odpadke drva in iverke pa ga ni nikdar. Butale.

  • Glenda_Barnett 15:31 16.november 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • bogdan76 14:30 16.november 2021.

    rdečim se rola kakšne muke preživljajo Golobova plača zanjih ni problem rdeči titoisti kje živite Pezdir vamje nalil čistega vina Milan pije gemištek.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.