Slovenija
21289 ogledov

Janša predlagal novega ministra

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Buča Pepa 19:37 12.julij 2021.

    Uber človek? Samo vprašam za prjatla!

    • igorgeus 19:41 12.julij 2021.

      jep

    • marija93 23:58 12.julij 2021.

      mater se je postaral pa še grd je ratal, no ja, ni bil nikoli lep

    • igorgeus 17:55 13.julij 2021.

      ustanovis novo ministrstvo in zaposlis nove ljudi, kljub ze obstojecim uradom za informatiko in digitalizacijo. solski primer debirokratizacije drzave, majkemi

  • smoljo 20:10 12.julij 2021.

    Še eden v vrsti ,ki bo odgovarjal ... namesto sefa

  • jakec1575 23:10 12.julij 2021.

    tip ma prijavljeno karkoli ze na poljskem, torej da se izogiba placevanje davkov doma. in ta tipus ne placa kar ga furs terja. tak ne more biti minister.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 22:04 12.julij 2021.

    Odstop bi bil primernejše dejanje.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:38 12.julij 2021.

    Janez, daj nehaj bluziti itak vemo, da čutiš kako ti voda v grlo teče. Ne boš več dolgo, zato prenehaj s temi tvojimi dejanji iz obupa.

  • Avatar Leon
    Leon 19:29 12.julij 2021.

    Slovenija in digitalizacija sta pojma 100 let za lesenim kolesom kot promovira Slovenijo . Dokaz je zavrnitev Huawei ponudba za 5G !

  • rd2dmk2 22:24 12.julij 2021.

    jest znam digitalno seštevat, a sem lahko pomočnik temu ministru, saj ne zahtevam velik, sam plačo, pisarno, fotel, klimo, pa bo dost. evo ša še dokaz da znam, voila 1+1=10

  • Avatar Leon
    Leon 07:02 13.julij 2021.

    Digitalizacija je podaljšala vrste pred UE .

  • poki 22:30 12.julij 2021.

    Nekaj je v zraku bo bo in to kmalu se marsikaj spremenilo .

  • eminenca 21:51 12.julij 2021.

    pa kakšna digitalna preobrazba? namesto da smo analogni, bi moral bit digitalni ... to že presega vse meje zdrave pameti ... po nekaterih šolah mečejo nove zapakirane kompe v smeti, se pravi robe dost, pa optike mamo ko dreka, ponudnikov ...prikaži več storitev ISP malo morje, digitalna tv dvb, strežnikov na pretek ... edino kar menjka je samo še minister za vse to ... češnjica na vrhu tortice

    • Janez_53 22:29 12.julij 2021.

      No ja, to da bi "po nekaterih šolah metali nove zapakirane kompe v smeti..." - ta je pa za lase privlečena ali po domače: VELIKA LAŽ!!! Če bi se to zgodilo, bi moral prijaviti, če nisi, si pa sokriv! Ampak, ...prikaži več kot sem napisal, tega niti približno ne verjamem.

    • eminenca 22:39 12.julij 2021.

      nisem kriv, jaz sem raven ... s tem nimam nič ... inforamcije niso blef, ker poznam dobro osebno ljudi, pa vem da sorodniki delajo po taznih univerzah ... nidev seveda cinkaroš al pa špeckahla, da bi si s tem še ...prikaži veče nakopal težave ... povem samo, da so podatki resnični ... samo še pohlevih je bolj malo kompov ... na splošno gre pa večji problem in sicer nepismenost, pomanjkljivo znanje, kar je za večino logično

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.