Slovenija
16434 ogledov

Janša s šolniki in starši. Eni za odpiranje šol, drugi proti.

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 17:39 05.januar 2021.

    Izdajalka Si-mona, ki nima pojma o šolstvu in stiskah otrok, bi morala zaključit svoje ministrovanje na sodišču za vojne zločince!!

    • mojcagorenjska 21:18 05.januar 2021.

      Ne, sam res me zanima, če jemlješ za moralno presojanje svojih ravnanj enako stroge kriterije kot za svoje politične nasprotnike. A veš, nismo vsi za to, da naši otroci hodijo v šolo, če je veliko okužb, šele sedaj se tudi ...prikaži več vidijo dolgoročni učinki virusa tudi na mlajše (oškodovanje na srcu, upad koncentracije in spomina ...). Ampak briga tebe za take, a ne?

    • Avatar DvaPlusDvaJe4
      DvaPlusDvaJe4 23:18 05.januar 2021.

      Mojca really, okužb? A od sladkarij ali slabe hrane. Pol so okužbe. Virus nima toliko časa da bi se toliko ukvarjal z vsakim in ne verjamem da ima tako željo se spravljat na froce. Po navadi si jih sami fentamo ...prikaži več v želji da jim "pomagamo".

    • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 05:42 06.januar 2021.

      mojca@povej mi, koliko otrok je okuženih in kdo od tastarih, kamor spadam tudi sam je dobil bacilček od otrok, sam sem ga pokasiral od NN človeka in sem ga predihal, tko, kot še vsako pljučnico do dones, pa jih nisem ...prikaži več mel mal v življenju. Bacilček je nateg in pomagalo vladam, da lahko zatirajo folk in kradejo 500 na uro!

  • Ender3 17:48 05.januar 2021.

    Zapiranje se je zgodilo, močno prezgodaj, škoda je narejena in se samo še stopnjuje. Več kot 10 tednov zapiranja je mnogo preveč in posledice bodo sledile.

    • mojcagorenjska 21:20 05.januar 2021.

      Če bi se ljudje bolj držali navodil (in bi bilo manj takih hujskačov proti ukrepom), bi lahko že nekaj časa hodili v šolo. Kdo bo pa za to odgovarjal? Ne, ampak po tvoje je za vse kriva vlada, ne pa ...prikaži več ljudje, ki navodil ne upoštevajo.

    • Ender3 23:31 05.januar 2021.

      Po tvoje, so za vse krivi neodgovorni ljudje, sicer pa, ta vlada prekipeva od neodgovornosti,

  • Kirka 22:31 05.januar 2021.

    "Bosanski portal: kako so sodelavke Janševega prijatelja Roka Snežiča oprale 23 milijonov evrov in utajile še dva milijona evrov, nekaj denarja je končalo na računu SDS". Kako je mogoče, da vso Slovenijo maltretira in jo uničuje kriminalec? Ali res ni ...prikaži več nikogar, ki bi prekinil to agonijo?

  • Pikolo 19:41 05.januar 2021.

    Dober komentar nekoga, ki ne naseda covid manipulacijam. https://www.youtube.com/watch?v=mRz9nENpkIg&t=3527s

    • Pikolo 08:56 06.januar 2021.

      Pinko, škoda da komentiram tvoj butast komentar. Se ti vidi, da si na zelo visoki stopnji inteligenčnega razvoja.

  • Avatar DvaPlusDvaJe4
    DvaPlusDvaJe4 23:05 05.januar 2021.

    V resnici samo plan da uničijo gospodarstvo in dajo folk na te mesečne prispevke, pač ideja o tem kar je bilo pred odprtim svetom. Vse si samo posodil. Svetovni komunizem o čisto vsem vključno s svobodo/temi iglami/froci/itd.. Borba nazaj je ...prikaži več preprosto odprtje vsega v imenu ljudstva/menjava na plačilne sisteme, ki jih zaničujejo in žalijo kripte. Ta dogodek o prihodosti ni nekaj kar bi si izmislil. Piše vse na svetovnem forumu. Sam tko če še ni kdo videl the big picture. The great reset.

    • Avatar DvaPlusDvaJe4
      DvaPlusDvaJe4 23:14 05.januar 2021.

      Ni fora kaj kdo komu rihta za eno bedastočo od testov. Pač tle bo mogel vsak stopit iz svoje comfort cone. Ni več skrivalnic, vsak naj naredi kar sam misli da je prav. Tokrat mora vzet v zakup poleg sebe ...prikaži več in družine še družbo. Sam povem.

  • albert0 05:14 06.januar 2021.

    Podpisat seveda vse gre u3 P. M. Sami ste se tako odločili moja vest je čista

  • Anica Kozlevčar 07:27 06.januar 2021.

    ti si pa pika na i !!!!

  • sandi76 09:07 06.januar 2021.

    Eni za, drugi prodi. Preprosto - to je demokracija! Zato imamo vlado, ki mora pravilno odločati. Če se ne, v normalni demokraciji nosi posledice !

  • sunny35 22:41 05.januar 2021.

    V petek vsi na kolo proti korupciji na Računskem sodišču in KPK! Za Slovenijo gre!

  • sunny35 19:31 05.januar 2021.

    https://nova24tv.si/slovenija/politika/zupan-ilirske-bistrice-emil-rojc-kriticno-glede-porocanja-rtv-o-ukrepih-za-zajezitev-epidemije-moram-priznati-da-me-je-spreletel-srh/

    • sunny35 19:46 05.januar 2021.

      umiri se maresem...vzemi persen...

    • Ender3 20:51 05.januar 2021.

      Rojc je za SD passe, in takšni ranjeni spreobrnjenci so najbolj kredibilni pri takšnih izjavah. Malo reklame za Noro24tv pa ni potrebno zanemarit.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.