Slovenija
20122 ogledov

Janša: To bomo naredili naslednjič, ko bo treba zaostriti ukrepe

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 16:39 17.marec 2021.

    Predsednik republike Borut Pahor in premier Janez Janša sta sestanek, ki bo odslej potekal vsaj enkrat mesečno, ocenila za koristnega. Hahaha......nato se je povzpel na zadnje tačke in nežno zacvilil .

    • Ender3 19:38 17.marec 2021.

      Sramotita sebe in vse nas mi pa ju gledamo in prenašamo.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:25 17.marec 2021.

    A sta se naša dva najvišja malo zlizala? Si malo ego filata, ker itak od ljudstva podpore nimata? Dajta priznat, da nas s pomočjo strokovne ekipe, farbata k norce. Tale gluma za javnost je pa za kozlat.

  • Ender3 19:46 17.marec 2021.

    Da ne bo dileme, tudi stroka ni enotna. So tisti, ki lahko govorijo to, kar jim je naročeno, in so tisti, katerim je zapovedano molčati. Hudi pritiski se odvijajo v zdravstvu, kjer vse bolj dobiva vpliv politika. To bi nas moralo skrbeti !

    • ántihojsar 20:18 17.marec 2021.

      Zelo skrbet. Me zanima, če boš to skrb izrazil 20. t.m. na tgu r.?

    • mamax 08:01 18.marec 2021.

      Vidim, dasi dobil odgovor. To so seron je iz kavča, takih imaš polno tukaj, brez jajc. Mamini sinčki.

  • Avatar Leon
    Leon 16:42 17.marec 2021.

    Janša: To bomo naredili naslednjič, ko bo treba zaostriti ukrepe......DANES SO DOVOLJENE SANJE ,JUTRI JE NOV DAN .

  • mph 17:23 17.marec 2021.

    Vse trgovine bi morale bit normalno odprte ob upoštevanju seveda ukrepov. Ni mi znano, da bi se kjerkoli prodajalci bolj okuževali, če pa imajo te podatke, pa naj jih objavijo. Enako velja za ostale dejavnosti. samo tako bi se vsaj ...prikaži več ublažila ekonomska škoda, račun pa bomo plačevali vsi še zelo dolgo v vsakem primeru.

    • Šakal. 20:16 17.marec 2021.

      Ok, kakšne ukrepe smo pa imeli zadnih npr. 20 let? A ni bilo grip in podobnih bolezni??? Enim še vedno nio jasen cilj tega natega.

    • Patriot2021 20:22 17.marec 2021.

      Dokler boste sanjali vse te ukrepe, pozabite na SVOBDO. Ta j esamo še preteklost. Toliko za opranoglavce in provakcinarje.

  • JZekspert 23:25 17.marec 2021.

    Stroka (katera, najbrž tista od SDS, saj so sami esdeesovci not?) poziva politiko k enotnosti? Pa ti se res norčujejo, politika je že dolgo enotna, enotno lažejo, zavajajo, si nakazujejo drug drugemu dodatke in povišice za delo 'na prvih bojnih ...prikaži več linijah', nas zadolžujejo kot norci, si talajo provizije, tisti, ki so pa v navidezni, kontrolirani opoziciji, pa so tiho in statirajo - že eno leto!! Vsi zajebavajo ljudi do konca. Vseh 90 bomo odnesli ven, zapomnite si te besede!!!

  • jakec1575 20:54 17.marec 2021.

    "osredotočiti na najpomembnejše vprašanje tega časa: premagovanje krize in okrevanje po njej!. ko se bo na to osredotocila vlada in predvsem vlada ter koprive, bo zraven zagotovo tudi opozicija.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 02:29 18.marec 2021.

    Sem levičar po duši in upam da tudi humanist, tisti in tak, ki mu je mar za delavce in zapostavljene ljudi in sem tudi proti prevelikim razlikam med ljudmi. Ampak do sedaj od osamosvojitve naprej nisem hodil na volitve, ker ...prikaži večer nisem imel stranke, ki bi jo lahko volil... Na naslednje volitve bom sigurno šel, ker imam sedaj dve stranki med katerimi se bom lahko odločal in ki ju bom lahko volil in ker imam vlado in stranko proti kateri bom volil... Hvala Borut, da si mi pokazal pot...

  • Avatar Leon
    Leon 09:01 18.marec 2021.

    Svetnik SDS prvi nadzornik Pošte Slovenije.......sedaj bo Janša dobil večji nabiralnik in se bo lažje odzival na pozive sodišč .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.