Slovenija
12042 ogledov

Janša napovedal vmešavanje v uredniško politiko

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Borut_Bavarski 16:32 13.februar 2020.

    Enkrat komunjara, komunjara za vedno. Tista, v slabšalnem smislu.

  • johan12 17:16 13.februar 2020.

    Spoštovani! Organiziramo intenzivni tečaj Mađarskega jezika. Kvaliteta je zagotovljena, tako da ni potreben zakljužni izpit. Slušatelji na koncu prejmejo veliko diplomo in Bančno kartico OTP Banke. Za kandidte, člane sredinskih strank nudimo izjemne dopuste in možnost kreditiranja, tudi iz Republike Srpske.

  • Pohujšanje 21:06 13.februar 2020.

    Če Janša nostopi kot novi mandatar,nas bo po končanem mandatu zopet bolela glava. Janša vlada tako, da bolj so državljani revni, bolj je treba zategovati pas in stem se krepi njegova klika in Zvonovi. Tako je bilo v letu 2004-2008 ...prikaži več in posameznih prebliskih, ko je on vladal. Bog se usmili Slovenijo!!!!!!

    • puelasedulaest 00:02 14.februar 2020.

      Bolj pametni ljudje vedo, da je v Sloveniji treba narediti red, preprečiti kraje in krivce kaznovati. Gospodarstveniki Janšo podpirajo, ker on ne bo delil samo bonbončkov kot Šarec ampak bo naredil tisto kar je potrebno in pametno. Upam, da se ...prikaži več je Janša tudi nekaj naučil na napakah, ki jih je delal. Ustavne odločbe pa je potrebno uresničiti.

    • popokatopetl 00:55 14.februar 2020.

      Janša pa red!?!? To je bil partijski stil vodenja, samo barvo je zamenjal z rdeče na črnobelo. Seje nestrpnost in na veliko zlorablja "domoljubje", dejansko pa se je dogovarjal za incidente s Sanaderjem in se pajdaši z Orbanom ki ima ...prikaži več zemljevid Velike Madžarske. Koruptiven ravno tako kot tisti proti katerim se kao bori, tisti Patriin denar je očitno šel čez Avstrijo, tud če ga niso dovolj očitno dobili s prsti v marmeladi.

    • jozicamurn 17:43 21.februar 2020.

      Gremo Janša, zrušimo neustavno zgrajeno teroristično celico v Ljubljani imenovano "džamija", prepoved islama burk in nikaba/hijaba, cenzura liberalne vsebine bolanih sprijenih multi-kulti lgbt anomalij oz. odstranitev iz učnega gradiva za osnovnošolce, da je to kot nekaj "normalnega", ... Naredimo Slovenijo ...prikaži več zopet NORMALNO. Živel Janša.

  • leskovsek 20:24 13.februar 2020.

    Kaksna bahatost Tudi ce bodo vladali je to na kratki rok.Pri naslednjih volitvah pa ze spet luzerji.

  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 18:05 13.februar 2020.

    Janša je komunajzar in kriminalec in kot tak ne sme voditinobene vlade......

    • Avatar Minovak
      Minovak 18:58 13.februar 2020.

      Čudno, da se potem ne razume s Kučanom, Židanom, Serpentinškom itd. sami kriminalci, pa "vodijo" (so vodili) vlade, torej...?

    • Ivo 21:03 13.februar 2020.

      Saj se zelo dobro razumeta. Samo tebi tega ne bo nihče razlagal in ne razložil... Ti kar misli, da se ne, ker je tako bolje zate... Nemčija je tako z malo drugačno mentaliteto ljudi zelo uspešna že desetletja. Deli in vladaj!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:08 13.februar 2020.

      Robip44,razum je zapustil um(sodnike) in ostal je le sum.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:16 13.februar 2020.

      Ne strinjam se s teboj Ivo.Poglej si na YouTube posnetek: Magnus Novak E12-Janez Janša.

    • Ivo 08:28 14.februar 2020.

      Sem si pogledal posnetek ;) In še vedno trdim zgornje... Ha ha...

  • Janez 08:51 14.februar 2020.

    Volk menja dlako čudi nikdar. Janša lahko obleče še takšno obleko vedno bo ostal isti, spremenil se ne bo in njegova ksenofobna, egoistična , diskriminatorna politika tudi ne!

  • romy 16:45 13.februar 2020.

    Gremo,pokažite slogo,začnite DELAT....imam majhno upanje na boljše čase.

  • sam50 15:30 13.februar 2020.

    Se vidi,da je imel mentorje v levici....

    • janez60 18:44 13.februar 2020.

      Ne le to, on je bil s svojo komunajzarsko zagrizenostjo mentor mladim komunistom.

  • Naklonsky 20:14 13.februar 2020.

    Kakšno vprašanje, takšen odgovor. Je pa res, da levi politični časniki Dnevnik, Delo, seveda tudi Mladina in še nekateri, niso ravno verodostojni nosilci informacij.

    • Ivo 20:58 13.februar 2020.

      Ti jih imaš za neverodostojne, jaz pa jih berem kot upanje, da ostaja v tej državi še kakšen humanizem, zdrav razum in pamet... Kako se bova zmenila? Bova poskrbela skupaj, da bo vsem bolje ali bova razpravljala 20 let o ...prikaži več belih, črnih, rdečih, zelenih, splavu, cerkvi in se kregala? Mene ti ne motiš, a jaz tebe motim?

  • Avatar praufo
    praufo 19:58 13.februar 2020.

    okoli 30 let države, pa 20 let nazaj za vsem ostalim, to je naš pridelek , morje retardirancev in morje levičarjev in po drugi strani vsi tisti, ki se jim svetijo lučke ker bodo vse prodal ... totalno bedna država ...prikaži več in res me je sram da žvim v tej mlakuži

    • Ivo 21:01 13.februar 2020.

      Država ja kar OK, tudi stopnja razvoja in varnost je še kar, ampak želje po neki izboljšavi za vse pa ni videti... Ljudje so kot neki kopitljački, vsakič, ko se pojavi ena in ista faca, začnejo nekateri brcat, drugi obmirujejo. ...prikaži več In tako v nedogled. Volite najmlajše možne kandidate ne glede na politično opcijo, da se to spremeni.

    • Avatar praufo
      praufo 21:09 13.februar 2020.

      ivo, kot prvo ne verjamem v volitve, čeprav je to logični sistem demokracije, ne verjamem, ker mislim , da se goljufa, dejstvo pa je , da se tukaj krade do zadnega in te face stare al nove so samo pajaci, ...prikaži več ki nam jih kažejo kot risanke na tv ... nekdo nas pač vleče za nos in kaj bo, če bodo mladi, kdo pa njih podpiral, brez medijev ne bodo nič dosegli, naj država čimpraj crkne, tako kot venezuela, pa da vidimo

    • Ivo 21:10 13.februar 2020.

      Se strinjam, ampak žal lahko to le sanjamo...

    • Avatar praufo
      praufo 19:56 14.februar 2020.

      sanja svinja o koruzi a koruze nema ... ne sej to ni slovenačko

  • Avatar cvekalo
    cvekalo 15:28 13.februar 2020.

    Vodja poslanske skupine LeDvica... je to kaj novega??

    • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 16:16 13.februar 2020.

      Devica? Težko bo, od Marije sem ni bilo še nobene.

    • Skira 16:50 13.februar 2020.

      Mediji naj bodo korektni, neodvisni, objektivni do vseh enaki, Dnevnik Večer Delo to niso

    • popokatopetl 01:04 14.februar 2020.

      "Mediji naj bodo korektni, neodvisni, objektivni do vseh enaki, Dnevnik Večer Delo to niso" ----------------- Sori Janša si je čisto sam kriv da ga nihče pri zdravi ne mara, je pač zgradil svojo prevlado na desnici na nestrpnosti in rehabilitaciji ...prikaži več ta belih. In nismo tu nek unikum, marsikje po Evropi s ta bolno desnico noče nihče razumen sodelovat.

  • mirror 18:16 13.februar 2020.

    Novinarka je dobila novo kost za glodanje. Ni preveč razgledana, ker ne razlikuje med resno debato in sarkazmom.

    • Ivo 20:56 13.februar 2020.

      Če ima novinarka težave, kaj imam šele jaz, povprečen državljan. Jaz ob njegovem sarkazmu (in faci, ki jo že skoraj 35 let gledam po vseh medijih v državi) kar zajočem... 20 let nazaj sem si rekel, če bom pri 50ih ...prikaži več še vedno moral gledati to faco po TV, se odselim iz te gnile države... in tukaj sem, blizu, zelo blizu 50.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.