Slovenija
43 ogledov

Jašar po včerajšnji aretaciji spet na občini

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kvizko5 20:28 22.januar 2013.

    Kot prvo me zanima...kje pa si iskala njegov življenjepis namreč, če ga ni kdaj javno objavil potem posegaš v zasebnost nekoga. In zakaj je sedaj pomembno kaj on počne v zasebnem življenju?? Pomembno je zakaj počne ta protest in je ...prikaži več jasno povedal...očitno ga ti ne razumeš oz. ti podpiraš tisto elito v mestnem svetu, ki se držijo stolčkov kot ceki (klopi) kože!!! In ja...jaz ga podpiram!!!! Zdaj pa še moj življenjepis išči!

  • ennanova 10:45 22.januar 2013.

    Slovenija kot kraljestvo laži in podtikanjO kralju in kraljici v kraljestvu laži in podtikanj.http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/747-slovenija-kot-kraljestvo-lazi-in-podtikanj

  • babi 14:53 22.januar 2013.

    Sem iskala Jašarjev življenjepis. Vseskozi vrti muziko ali igra pri nekih ansamblih, po njegovih izjavah pa demonstrira zato, ker nič nima. Saj ne more imeti, če nikoli ni ničesar pametnega počel....In takšne ljudje podpirajo???

  • tayi177 20:24 22.januar 2013.

    Mah, kaj pa bo s tem "protestom" dosegel? Meni se bolj tole zdi populizem (rad bi postal "junak ljudskih množic") in nekakšno "martyrstvo"...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.