Teolog dela dobro...guzve!!
Naj gre mijić in stevanovič delat na asfalt.
v normalni drzavi, katere ne vodi šiptar bi Stevo in Mijić bla primerna edino za delat na mešalcu, ne pa sedet v parlamentu!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Teolog dela dobro...guzve!!
Naj gre mijić in stevanovič delat na asfalt.
v normalni drzavi, katere ne vodi šiptar bi Stevo in Mijić bla primerna edino za delat na mešalcu, ne pa sedet v parlamentu!